Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 133 produkty.
Automatyczna maszyna do pakowania blistrów z tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego
| Imię: | Multi Packing Machine Pionowa maszyna do napełniania uszczelek Maszyna pakująca 304SS Multi Head Wei |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Elektroniczna ilościowa maszyna pakująca z wieloma głowicami do produktów w proszku Grins
| Imię: | Multi Packing Machine Pionowa maszyna do napełniania uszczelek Maszyna pakująca 304SS Multi Head Wei |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | gotowe torby, butelki, puszki, puszki |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Maszyna do wypełniania kartonów z opakowaniem z cegły 2500*1200*1800mm ≤±1% Dokładność wypełniania
| Dokładność napełniania: | ≤±1% |
|---|---|
| Zużycie powietrza: | 0,3m³/min |
| Waga: | 1000 kg |
Szklanki z ekranem dotykowym ze stali nierdzewnej Maszyna do wypełniania pieczęci Funkcje bezpieczeństwa Technologia pieczętowania rolkowego
| Władza: | 2,5 kW |
|---|---|
| Interfejs operatora: | Ekran dotykowy |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przystanek awaryjny, drzwi bezpieczeństwa |
Maszyna wypełniająca butelki/puszki z stali nierdzewnej o pojemności 50-500 ml z certyfikatem CE
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj uszczelnienia: | Uszczelnienie rolek |
| Objętość napełniania: | 50-500ml |
4500 butelek na godzinę maszyna do uszczelniania rolkowa ze stali nierdzewnej z ISO9001
| Interfejs operatora: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 0,6-0,8 MPa |
| Pojemność: | 4500 butelek/puszek na godzinę |
Maszyna do pakowania herbaty 304 ze stali nierdzewnej DXDD16 CCFD6 z 20-60 workami/min.
| Nazwa klucza: | automatyczna maszyna do pakowania torebek z herbatą |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Pojemność: | 110±5 worków/min |
Bezpieczeństwo maszyny do pieczętowania wypełniania ze stali nierdzewnej z pieczętowaniem rolkowym Certyfikowane CE/ISO9001
| certyfikaty: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Interfejs operatora: | Ekran dotykowy |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przystanek awaryjny, drzwi bezpieczeństwa |
Automatyczna maszyna do napełniania worków Wisząca saszetka z filtrem do uszu Drip Coffee Powder
| Stan : schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczne i pneumatyczne |
| Funkcjonować: | pakowanie kawy w papierowe torebki filtracyjne |
Specjalna maszyna do pakowania wielu worków do poziomowania próżniowego trzepotania 80 worków / min
| Nazwa: | Specjalna maszyna pakująca do próżniowego klapowania i poziomowania worków-Multi Packing Machine |
|---|---|
| Prędkość: | 80 worków / min |
| Szerokość: | 100-200 mm |

