Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 133 produkty.
Worki z folii aluminiowej Próżniowa maszyna pakująca o dużej prędkości 90 - 100 worków / min
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| Szerokość: | 55-100mm |
W pełni automatyczna maszyna do wielu opakowań Maszyna do pakowania próżniowego z dużą prędkością
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 80 worków / min |
| Szerokość: | 80-160mm |
Próżniowa maszyna pakująca do toreb papierowych 40 - 55 worków / min Wysoka prędkość
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 40-55 worków / min |
| Szerokość: | 120-160mm |
2 Lanes PLC 220L Multi Packing Machine Saszetka w płynie Sos w postaci pasty 220 mm
| Imię: | 2-liniowa maszyna do pakowania wielu saszetek Maszyna do pakowania sosów w płynie i pasty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
8 dysz Pokrowiec na sok Maszyna do pakowania wielokrotnego napełniania Uszczelnienie 220V 50HZ
| Nazwa: | maszyna do napełniania i zamykania torebek samoprzylepnych |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torby rozprężne, torby do pompowania, torby na mleko barowe, torby na jogurt barowy, torby wstępnie |
| Materiał torby: | PE lub nylon, laminowany LDPE BOPP, worki preformowane o różnych kształtach |
Automatyczna maszyna do pakowania w proszku Pakowarka Maszyna pakująca VFFS
| Imię: | DXDF-40II Automatyczna maszyna pakująca do napełniania proszkiem |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
50 worków Min. Multi Packing Machine 2000 ml pojedynczego kubka ryżu
| Imię: | Wolumetryczny wypełniacz do kubków do maszyny do pakowania ryżu i do napełniania pojedynczego kubka |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 500X600X1100mm |
Maszyna do pakowania puszek metalowych wielofunkcyjnych z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Maszyna do napełniania i zamykania puszek na proszek |
|---|---|
| Prędkość: | 25-50 puszek/min |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
48g 500ml Maszyny do napełniania i zamykania opakowań z pionowym przepływem
| Imię: | 48g Maszyna do pakowania pistacji Orzechy Chipsy Ryż Saszetka Maszyna pakująca VFFS |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
500g Pneumatyczna maszyna pakująca VFFS Saszetka na miód ze stali nierdzewnej 304
| Imię: | Indywidualne maszyny do pakowania ziarna w pionowe worki do napełniania |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |

