Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 133 produkty.
Linia maszyny do pakowania pieczęci wypełniającej ze stali nierdzewnej z wyświetlaczem dotykowym z pieczęcią rolkową
| Interfejs operatora: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Materiał opakowaniowy: | Plastik, szkło, metal |
VFFS Vertical Form Fill Seal Maszyna pakująca 304SS Wielogłowicowa waga
| Imię: | Multi Packing Machine Pionowa maszyna do napełniania uszczelek Maszyna pakująca 304SS Multi Head Wei |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Pionowa, w pełni automatyczna maszyna do pakowania próżniowego 420 V 304SS Hermetyczna
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do pakowania próżniowego żywności o wysokiej prędkości 420 V typu piono |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torebka stojąca, torby, folia, woreczek, torba na poduszkę |
| moc: | 220 V 50/60 HZ 2KW |
Pakowarka próżniowa DZ 600 F
| Imię: | DZ - 600 F Ziarna pionowa maszyna do pakowania próżniowego Typ dyszy Maszyna do pakowania próżnioweg |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Ekran dotykowy BFS-4500 Maszyna do wypełniania uszczelnienia do butli / puszek o pojemności 50-500 ml
| Objętość napełniania: | 50-500ml |
|---|---|
| Zasilanie: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Interfejs operatora: | Ekran dotykowy |
Maszyna do pakowania butli z wielogłowymi wypełnieniami na rolkach i zatykaczami
| Rodzaj opakowania: | Butelki/Puszki |
|---|---|
| Zasilanie: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przystanek awaryjny, drzwi bezpieczeństwa |
Dwie komory 4 razy / min Maszyna do pakowania próżniowego z uszczelnieniem stołowym
| Rodzaj: | maszyna do pakowania próżniowego |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Farmaceutyczne maszyny do automatycznego napełniania kubków z wodą w płynie
| Nazwa: | Maszyna do zamykania butelek do kubków szybka automatyczna maszyna do zamykania puszek aluminiowych |
|---|---|
| Typ napędzany: | Całkowicie automatycznie |
| głowica uszczelniająca: | 4 |
Produkty farmaceutyczne Woda płynna Codzienna Produkty chemiczne Produkty do pielęgnacji ciała i włosów Automatyczne butelki do napełniania Maszyny do uszczelniania butelek
| Nazwa: | Maszyna uszczelniająca butelka szybka automatyczna aluminiowa puszka do uszczelniająca |
|---|---|
| Typ napędzany: | Całkowicie automatycznie |
| Głowa uszczelniająca: | 6 lub więcej |
Maszyna do pakowania torebek do herbaty o pojemności wypełnienia 2-50G i panel sterowania ekranem dotykowym
| Pojemność: | 110±5 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 6cm3 |
| Rozmiar torebki herbaty (dł.×szer.): | 62,5 mm×50 mm |

