Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 133 produkty.
PLC kontrolowane kartony mleka wypełnienie i uszczelnienie maszyny Obraz dotykowy 380V / 50Hz zasilanie
| Tryb działania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Apteczna maszyna do wypełniania kartonów |
| Zasilanie: | 380 V/50 Hz |
Maszyna do pakowania w pionową formę do pakowania w małe saszetki
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Automatyczna maszyna pakująca VFFS Form Fill Seal Ketchup Sauce Curry Paste
| Imię: | maszyna do pakowania wielu płynów i pasty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Maszyna pakująca 420Z VFFS Pionowa uszczelka wypełniająca 304SS Wielogłowicowa waga
| Imię: | Pionowa maszyna pakująca VFF 420Z typu 304SS z wagą wielogłowicową i windą typu Z oraz płytą roboczą |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
DXDW120 304 ze stali nierdzewnej Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania torebek do herbaty 180 mm ekran dotykowy Panel operacyjny
| Prędkość maszyny: | Maks. 120 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna objętość worka filtrującego: | 10 cm3 |
| Rozmiar koperty: | 70 mm (dł.) × 80 mm (szer.) |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania palonych ziaren kawy w torebce z aplikatorem zaworu odgazowującego
| Imię: | Multi Packing Machine Pionowa maszyna do napełniania uszczelek Maszyna pakująca 304SS Multi Head Wei |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
W pełni automatyczna maszyna do pakowania wielu materiałów do przekąsek z mieszanymi orzechami
| Imię: | Multi Packing Machine Pionowa maszyna do napełniania uszczelek Maszyna pakująca 304SS Multi Head Wei |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
800mm GY 4S Sem Automatyczna obrotowa maszyna do napełniania kubków do kawy K
| Imię: | GY-4S Sem-Auto Rotary Coffee Cup Maszyna do napełniania kubków K-Cup |
|---|---|
| Typ napędzany: | Półautomatyczny |
| Głowica napełniająca: | 1 |
Maszyna do wielopakowania ze stali nierdzewnej do szybkiego pakowania 90 - 100 toreb/min
| Ważyć: | 3500 kg |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Władza: | 500W/800W |
PE NILO Pełna automatyczna maszyna pakująca o wadze 520V OPP
| Imię: | Automatyczne ważenie żywności Ryż W pełni automatyczna maszyna do pakowania próżniowego żywności 304 |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | OPP / CPP OPP / CE PET / PE NILO / PE Laminowana folia rolowana PE |
| moc: | 220 V 50/60 HZ 2KW |

