Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 133 produkty.
Pionowa maszyna do napełniania opakowań z detergentem do ważenia w proszku
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Mineralna / czysta woda pitna Maszyna do pakowania w wielu saszetkach Uszczelka do napełniania torebek
| Materiał torby: | PE lub nylon, laminowany LDPE BOPP, worki preformowane o różnych kształtach |
|---|---|
| Nazwa: | maszyna do napełniania i zamykania torebek samoprzylepnych |
| Materiał do pakowania: | Torby rozprężne, torby do pompowania, torby na mleko barowe, torby na jogurt barowy, torby wstępnie |
3,5kW Maszyna do pakowania w saszetki do herbaty 3,5kW HFFS 3 strony
| Imię: | CHIC-130 HFFS 3-stronna 4-stronna maszyna pakująca w saszetki |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Ultradźwiękowy trójkąt 200 cm maszyna do pakowania torebek na kawę Drip ND C60
| Imię: | Wysokowydajna ultradźwiękowa trójkątna maszyna do pakowania kawy do herbaty z maszyną do pakowania t |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| wypełnienie zorganizować: | 3-15ml |
Cukierki Kawa w płynie BHS-180 Maszyna do pakowania w torebki Herbata 1600kg
| Imię: | Pudełko na cukierki / płyny / kawę w proszku Pozioma płaska torebka Maszyna do pakowania w wiele opa |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Całkowicie automatyczna torba do kawy do kropli maszyna do pakowania wewnętrznego i zewnętrznego maszyna do uszczelniania proszku do kawy
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania torebek z kawą kroplową (wewnętrzną i zewnętrzną). |
|---|---|
| Zakres pomiarowy: | 5-10g (15-33ml) |
| Rozmiar torby wewnętrznej: | (Dł):70-74mm (Szer):90mm |
RZ8 200C Multi Packing Machine Saszetka w proszku AirTAC do soku
| Imię: | Maszyna do pakowania gotowych worków na mleko i soki w proszku |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | gotowe torby, woreczki |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Maszyna do pakowania w torebki kawy o wadze 700 kg
| Funkcjonować: | W pełni automatyczna wielofunkcyjna maszyna do pakowania torebek herbaty na małą skalę z filtrem pap |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| wypełnienie zorganizować: | 3-15ml |
Wielogłowicowa waga nylonowa 48 mm Maszyna do pakowania torebek herbaty SUS304 do herbaty ziołowej
| Imię: | Multihead Weigher Nylonowa piramida worek herbaty i ziół Maszyna do napełniania herbaty z maszyną do |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| wypełnienie zorganizować: | ≤15 ± 0,5 g |
500W/800W Multi Packing Machine System sterowania PLC trzyfazowy 380V/60Hz lub 440V/60Hz
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Władza: | 500W/800W |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |

