Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 133 produkty.
Maszyna do pakowania kartonów ZYK-09
| Rodzaj: | ZYK-09 |
|---|---|
| Wielkość kartonu: | (Dł.)250-400(szer.)180-320(wys.)150-350mm |
| Szerokość taśmy: | 48mm |
Maszyna do pakowania torebek herbaty LTDX-110
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Funkcjonować: | pakowanie herbaty w papierowe torebki filtracyjne |
Szybki i dokładny szeroki film rolkowy wypełniający kubki Maszyna uszczelniająca PE / Aluminiowy tac
| Ciśnienie robocze (MPa): | 0,6-0,8 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Taca, taca Pe, taca aluminiowa, taca na mapy |
| Maksymalny wymiar tacy L*W*H (mm) Wnęka 1 na 4: | 200x140x80(x4)/260x170x110(x4) |
Maszyna do pakowania konwerterów typu pionowego, wielofunkcyjna
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Liquid Juice Shampoo Edible Oil Ketchup (Wersja pionowa)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania tac do liczenia
| Zakres pomiarowy: | Obliczane ilościowo |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Maszyna do pakowania granulatów pionowego typu wielofunkcyjna do nasion słonej cukry
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Maszyna do pakowania soków w proszku pozioma Maszyna do pakowania soków w proszku wielofunkcyjna Typ pionowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Automatyczna Kinder Joy Jajka Żelazo Ultrasonowe Pęcherzyki Maszyna do pakowania Pompy elektryczne Pompy powietrzne Zapewnione
| Czas dostawy: | 60 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności: | Western Union, akredytywy, T/T, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 1+PC+60 DNI |
Maszyna do wypełniania kartonów z stali nierdzewnej 304 z dokładnością wypełniania ≤ ± 1%
| Zużycie powietrza: | 0,3m³/min |
|---|---|
| zasilacz: | 380 V/50 Hz |
| Nazwa produktu: | Apteczna maszyna do wypełniania kartonów |

