Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen display multi packing machine ] mecz 79 produkty.
Specjalna maszyna do pakowania wielu worków do poziomowania próżniowego trzepotania 80 worków / min
| Nazwa: | Specjalna maszyna pakująca do próżniowego klapowania i poziomowania worków-Multi Packing Machine |
|---|---|
| Prędkość: | 80 worków / min |
| Szerokość: | 100-200 mm |
2 Lanes PLC 220L Multi Packing Machine Saszetka w płynie Sos w postaci pasty 220 mm
| Imię: | 2-liniowa maszyna do pakowania wielu saszetek Maszyna do pakowania sosów w płynie i pasty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Elektryczna maszyna do pakowania wielofunkcyjna automatyczna maszyna do pakowania pudełek i maszyna do palletyzowania robotów
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Rodzaj: | Automatyczny |
System wyświetlacza dotykowego Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Maszyna do pakowania torebek do kawy
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
AC220V Trójfazowa wielofazowa maszyna pakująca Komputer panelowy Maszyna do topienia na gorąco
| Nazwa: | Pnael Computer Hot-Melt Machine-- Multi Packing Machine |
|---|---|
| Napięcie: | AC220V |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
10 kg 50 kg automatyczna maszyna do pakowania
| Nazwa: | Maszyny do pakowania granulatu |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | Torby nylonowe, torby plastikowe, torby papierowe itp. |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Maszyna do pakowania z stali nierdzewnej do szybkiego i wydajnego pakowania
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| System sterowania: | PLC |
Maszyna do pakowania torebek do herbaty o pojemności wypełnienia 2-50G i panel sterowania ekranem dotykowym
| Pojemność: | 110±5 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 6cm3 |
| Rozmiar torebki herbaty (dł.×szer.): | 62,5 mm×50 mm |
Mineralna / czysta woda pitna Maszyna do pakowania w wielu saszetkach Uszczelka do napełniania torebek
| Materiał torby: | PE lub nylon, laminowany LDPE BOPP, worki preformowane o różnych kształtach |
|---|---|
| Nazwa: | maszyna do napełniania i zamykania torebek samoprzylepnych |
| Materiał do pakowania: | Torby rozprężne, torby do pompowania, torby na mleko barowe, torby na jogurt barowy, torby wstępnie |
450 kg automatyczna maszyna do pakowania papieru / plastiku do produkcji mąki dla B2B
| Waga: | 450kg |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczny |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |

