Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen display multi packing machine ] mecz 79 produkty.
Automatyczna wszechstronna maszyna do pakowania toreb z regulowanym napięciem i ciśnieniem powietrza 0,4-0,6Mpa
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
DXDC15G Maszyna do pakowania torebek do herbaty ze stali nierdzewnej 105±5 torebek/min AC 380V/220V 304 ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Maszyna do pakowania torebek herbaty |
|---|---|
| Pojemność: | 105±5 worków/min |
| Szerokość papieru filtracyjnego: | 125 mm (opcja 140 mm) |
Całkowicie automatyczna torba do kawy do kropli maszyna do pakowania wewnętrznego i zewnętrznego maszyna do uszczelniania proszku do kawy
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania torebek z kawą kroplową (wewnętrzną i zewnętrzną). |
|---|---|
| Zakres pomiarowy: | 5-10g (15-33ml) |
| Rozmiar torby wewnętrznej: | (Dł):70-74mm (Szer):90mm |
Maszyna do pakowania worków do herbaty DXDC10 z podwójnymi komorami do pakowania herbaty i granul
| Nazwa produktu: | maszyna do pakowania toreb do herbaty o podwójnej komorze |
|---|---|
| Pojemność: | 120 ± 10 (worki/min) |
| Stopień dokładności: | ± 5% |
Maszyna do pakowania herbaty 304 ze stali nierdzewnej DXDD16 CCFD6 z 20-60 workami/min.
| Nazwa klucza: | automatyczna maszyna do pakowania torebek z herbatą |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Pojemność: | 110±5 worków/min |
Automatyczna maszyna do pakowania w proszku Pakowarka Maszyna pakująca VFFS
| Imię: | DXDF-40II Automatyczna maszyna pakująca do napełniania proszkiem |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
DXD01KC6 Automatyczna maszyna do pakowania torebki z herbatą ze stali nierdzewnej z 3-stronnym workiem uszczelniającym
| Nazwa klucza: | automatyczna maszyna do pakowania torebek z herbatą |
|---|---|
| Pojemność: | Maks. 105±5 worków/min |
| Szerokość papieru filtracyjnego: | 125mm lub 140mm |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania sosów Typ pionowy do sałatek
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Vertical Triangle Bag Packing Machine Multi Function For Peanut Beans Melon Seeds (Wersjalna trójkątna maszyna do pakowania worków wielofunkcyjna do ziaren orzechowych)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (H):80-140 mm (W):60-110 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
YP65 Wielofunkcyjna Maszyna do pakowania sosów Typ pionowy Saus sałaty Zestaw lodów Olejek silikonowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |

