Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen display multi packing machine ] mecz 79 produkty.
Maszyna do pakowania z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Maszyna do pakowania puszek metalowych wielofunkcyjnych z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Maszyna do napełniania i zamykania puszek na proszek |
|---|---|
| Prędkość: | 25-50 puszek/min |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Wielofunkcyjna pełnoautomatyczna szybka pionowa maszyna do pakowania toreb z 500W / 800W
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Niezawodna i wydajna maszyna do pakowania dla specjalistów z branży
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Ważyć: | 3500 kg |
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Milk Powder Coffee Powder Flour (Weryfikacyjna maszyna wielofunkcyjna do pakowania mleka w proszku, kawy w proszku, mąki w proszku)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Pozioma wielopakowarka owijająca Flow Pack Warzywa
| Nazwa: | Maszyna pakująca typu poduszka 600 |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | folia walcowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Szybkość pakowania: | 100-230 worek/min |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania tac do liczenia
| Zakres pomiarowy: | Obliczane ilościowo |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Automatyczna maszyna do pakowania cząstek z stali nierdzewnej do spójnego pakowania
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
Maszyna do pakowania torebek z ekranem dotykowym z wielkością pakowania W30-110 mm
| Grubość opakowania: | 0,04-0,08 mm |
|---|---|
| Pobór energii: | 2,2 kW |
| Rozmiar: | L1000*W1000*H1800mm |
Trójfazowa maszyna do pakowania mąki elektrycznej 380V/60Hz 90 - 100 toreb/min
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Wielkość: | 2800*1550*1750mm |

