Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen display multi packing machine ] mecz 79 produkty.
Maszyna do pakowania cząstek powłok ryżu ziarna Maszyna do pakowania ilościowego wypełniania
| Nazwa produktu: | Elektryczne maszyny do pakowania |
|---|---|
| Zakres: | 10g-500g (w zależności od różnych materiałów) |
| Prędkość: | 8-16 toreb/min ((zależy od różnych materiałów) |
Pełnoautomatyczna maszyna do pakowania warzyw Flow Pack
| Nazwa produktu: | Maszyna pakująca w poduszki warzywne |
|---|---|
| Długośc torby: | Bez limitów |
| szerokość filmu: | < 600 mm |
Stand Up Pouch Granule Peanuts Doypack Filling Packing Machines dla zużycia gazu 0,8Mpa 0,3m3/min
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Automatyczny worek do pakowania proszku do żywności Doypack wypełniający mleko kawowe
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
500g Pneumatyczna maszyna pakująca VFFS Saszetka na miód ze stali nierdzewnej 304
| Imię: | Indywidualne maszyny do pakowania ziarna w pionowe worki do napełniania |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Maszyna do pakowania butli z wielogłowymi wypełnieniami na rolkach i zatykaczami
| Rodzaj opakowania: | Butelki/Puszki |
|---|---|
| Zasilanie: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przystanek awaryjny, drzwi bezpieczeństwa |
Maszyna do pakowania mąki sterowana przez sterownik PLC W30 - wielkość opakowania 110 mm
| Materiał pakunkowy: | Papier/Plastik |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Grubość opakowania: | 0,04-0,08 mm |
Maszyna do pakowania granulatów pionowego typu wielofunkcyjna do nasion słonej cukry
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna pionowa maszyna do pakowania do mieszania tabletek z orzechów herbacyjnych
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (5-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L) 30-170 mm [W] 30-100 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
90 - 100 worków/min Maszyna do pakowania mąki z regulacją ciśnienia powietrza
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 2500kg |
| Elektryczność: | Trójfazowy 380/60 lub 440/60 (V//Hz) 4,5 kW |

