Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen display multi packing machine ] mecz 79 produkty.
Maszyna do pakowania toreb do herbaty ze stali nierdzewnej 304 ekran dotykowy Panel operacyjny TBPM-15 Model
| Dokładność pakowania: | ±0,15 g |
|---|---|
| konstrukcja maszyny: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Władza: | 2,5 kW |
Maszyna do pakowania płynów do soków sodowych herbaty piwa napoje pralnia detergent szampon
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Całkowicie automatyczna maszyna do ważenia i ilościowego pakowania Żywność Ryż Ziarna przekąski
| Zakres pomiarowy: | 50-500g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Szybkość pakowania: | 15-20 worek/minutę |
Automatyczna elektryczna bezpośrednio ładowana maszyna rozdająca do pakowania granulów, proszków i pasków
| Nazwa produktu: | Elektryczne maszyny do pakowania |
|---|---|
| Zakres: | 10g-500g (w zależności od różnych materiałów) |
| Prędkość: | 8-16 toreb/min ((zależy od różnych materiałów) |
Maszyna do pakowania saszek orzechowych / owocowych
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość folii: | 250-maks. 420 mm |
| Długość torby: | 80-350mm |
Szampana Wino Szklanka woda musująca Napój bezalkoholowy CSD Gazonowane piwo Soda Maszyna do napełniania butelki
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Maszyna do napełniania kartonów aseptycznych o dużej pojemności z opakowaniem 1000-3000CPH i dokładnością napełniania 0,5-1% dla 1000 ml Prismy, kwadratu lub podstawy
| Model: | CH-3000B |
|---|---|
| Rozwiązanie: | Projekt pod klucz |
| Rozmiar maszyny: | 4830 mm × 2150 mm × 3780 mm |
Całkowicie automatyczne duże produkty ziarnisteWagning Bag Packaging Equipment 500W / 800W
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
30HP 10 Bar Oil Free Screw Air Compressor Rotary Direct Driven
| Imię: | 30HP 22KW 10 Bar napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 3,13 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |

