Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen display multi packing machine ] mecz 79 produkty.
Maszyna do pakowania konwerterów typu pionowego, wielofunkcyjna
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna Maszyna do pakowania granul z pionowego typu do czekolady, orzechów i przekąsek
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L): 30-180 mm (szer.): 30-140 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Maszyna do pakowania soków w proszku pozioma Maszyna do pakowania soków w proszku wielofunkcyjna Typ pionowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Liquid Juice Shampoo Edible Oil Ketchup (Wersja pionowa)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Maszyna do pakowania granulów o dużej prędkości Wielofunkcyjna pionowa Maszyna do pakowania granulów z dużą prędkością
| Zakres pomiarowy: | 1-100g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł):30-180mm (Szer):20-75mm |
| Szybkość pakowania: | 80-130 worków/min |
DXDC50B Automatyczna maszyna do pakowania torebek do herbaty 3 strony
| Pojemność napełniania: | 50 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 5 ̊40 cm3 |
| Pojemność torebki herbaty: | Do 1,5g~10g |
Maszyna do pakowania wielu owoców i warzyw 100-230 worek / min
| Nazwa: | Maszyna pakująca typu poduszka 350 X |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | folia walcowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Szybkość pakowania: | 100-230 worek/min |
1-12 kg Automatyczna maszyna do pakowania granulek ryżowych Maszyna do pakowania VFFS
| Imię: | Maszyna pakująca VFFS 304SS z wielogłowicową wagą do produktów zbożowych i zrębków |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Model DXD05CW180 Maszyna do pakowania kopert 5 worków Wydajność w jednej grupie
| Produkcja: | Maks.50 worków/min |
|---|---|
| Wymiar koperty: | (85 mm × 80 mm) (Opcja) (105 mm × 100 m) (Opcja) (95 mm × 90 mm) (Wymiary standardowe) |
| Wyjście w grupie: | 5 toreb |
Całkowicie automatyczne opakowanie worka ważącego Ciśnienie powietrza 0,4 - 0,6Mpa
| Ważyć: | 3500 kg |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |

