Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ touch screen display bag packing machine ] mecz 83 produkty.
Maszyna do pakowania soków w proszku pozioma Maszyna do pakowania soków w proszku wielofunkcyjna Typ pionowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Liquid Juice Shampoo Edible Oil Ketchup (Wersja pionowa)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania tac do liczenia
| Zakres pomiarowy: | Obliczane ilościowo |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Maszyna do pakowania granulów o dużej prędkości Wielofunkcyjna pionowa Maszyna do pakowania granulów z dużą prędkością
| Zakres pomiarowy: | 1-100g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł):30-180mm (Szer):20-75mm |
| Szybkość pakowania: | 80-130 worków/min |
YP65 Wielofunkcyjna Maszyna do pakowania sosów Typ pionowy Saus sałaty Zestaw lodów Olejek silikonowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
500g Pneumatyczna maszyna pakująca VFFS Saszetka na miód ze stali nierdzewnej 304
| Imię: | Indywidualne maszyny do pakowania ziarna w pionowe worki do napełniania |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
10 kg 50 kg automatyczna maszyna do pakowania
| Nazwa: | Maszyny do pakowania granulatu |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | Torby nylonowe, torby plastikowe, torby papierowe itp. |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Model DXD05CW180 Maszyna do pakowania kopert 5 worków Wydajność w jednej grupie
| Produkcja: | Maks.50 worków/min |
|---|---|
| Wymiar koperty: | (85 mm × 80 mm) (Opcja) (105 mm × 100 m) (Opcja) (95 mm × 90 mm) (Wymiary standardowe) |
| Wyjście w grupie: | 5 toreb |
Specjalna maszyna do pakowania wielu worków do poziomowania próżniowego trzepotania 80 worków / min
| Nazwa: | Specjalna maszyna pakująca do próżniowego klapowania i poziomowania worków-Multi Packing Machine |
|---|---|
| Prędkość: | 80 worków / min |
| Szerokość: | 100-200 mm |
2 Lanes PLC 220L Multi Packing Machine Saszetka w płynie Sos w postaci pasty 220 mm
| Imię: | 2-liniowa maszyna do pakowania wielu saszetek Maszyna do pakowania sosów w płynie i pasty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |

