Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen display bag packing machine ] mecz 83 produkty.
Wielofunkcyjna pełnoautomatyczna szybka pionowa maszyna do pakowania toreb z 500W / 800W
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Automatyczna wszechstronna maszyna do pakowania toreb z regulowanym napięciem i ciśnieniem powietrza 0,4-0,6Mpa
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
30 - 60 toreb/min Maszyna do pakowania toreb z wyświetlaczem dotykowym 220V /5 0Hz
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Rodzaj: | Automatyczny |
DXDW120 304 ze stali nierdzewnej Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania torebek do herbaty 180 mm ekran dotykowy Panel operacyjny
| Prędkość maszyny: | Maks. 120 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna objętość worka filtrującego: | 10 cm3 |
| Rozmiar koperty: | 70 mm (dł.) × 80 mm (szer.) |
Vertical Triangle Bag Packing Machine Multi Function For Peanut Beans Melon Seeds (Wersjalna trójkątna maszyna do pakowania worków wielofunkcyjna do ziaren orzechowych)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (H):80-140 mm (W):60-110 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
DXDC50B Automatyczna maszyna do pakowania torebek do herbaty 3 strony
| Pojemność napełniania: | 50 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 5 ̊40 cm3 |
| Pojemność torebki herbaty: | Do 1,5g~10g |
System wyświetlacza dotykowego Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Maszyna do pakowania torebek do kawy
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
Całkowicie automatyczna torba do kawy do kropli maszyna do pakowania wewnętrznego i zewnętrznego maszyna do uszczelniania proszku do kawy
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania torebek z kawą kroplową (wewnętrzną i zewnętrzną). |
|---|---|
| Zakres pomiarowy: | 5-10g (15-33ml) |
| Rozmiar torby wewnętrznej: | (Dł):70-74mm (Szer):90mm |
Maszyna do pakowania z ekranem dotykowym PLC 220V 50 - 60Hz i ciśnienie powietrza 0,4 - 0,6Mpa
| Rodzaj: | Automatyczny |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Kolor: | Niestandardowe |
Całkowicie automatyczne opakowanie worka ważącego Ciśnienie powietrza 0,4 - 0,6Mpa
| Ważyć: | 3500 kg |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |

