Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ touch screen display bag packing machine ] mecz 83 produkty.
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Milk Powder Coffee Powder Flour (Weryfikacyjna maszyna wielofunkcyjna do pakowania mleka w proszku, kawy w proszku, mąki w proszku)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Pełnoautomatyczna maszyna do pakowania warzyw Flow Pack
| Nazwa produktu: | Maszyna pakująca w poduszki warzywne |
|---|---|
| Długośc torby: | Bez limitów |
| szerokość filmu: | < 600 mm |
Maszyna do pakowania granulatów pionowego typu wielofunkcyjna do nasion słonej cukry
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna pionowa maszyna do pakowania do mieszania tabletek z orzechów herbacyjnych
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (5-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L) 30-170 mm [W] 30-100 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna Maszyna do pakowania granul z pionowego typu do czekolady, orzechów i przekąsek
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L): 30-180 mm (szer.): 30-140 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Maszyna do pakowania cząstek powłok ryżu ziarna Maszyna do pakowania ilościowego wypełniania
| Nazwa produktu: | Elektryczne maszyny do pakowania |
|---|---|
| Zakres: | 10g-500g (w zależności od różnych materiałów) |
| Prędkość: | 8-16 toreb/min ((zależy od różnych materiałów) |
Stand Up Pouch Granule Peanuts Doypack Filling Packing Machines dla zużycia gazu 0,8Mpa 0,3m3/min
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania sosów Typ pionowy do sałatek
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Maszyna do pakowania konwerterów typu pionowego, wielofunkcyjna
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Automatyczny worek do pakowania proszku do żywności Doypack wypełniający mleko kawowe
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |

