Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen display bag packing machine ] mecz 83 produkty.
Pozioma wielopakowarka owijająca Flow Pack Warzywa
| Nazwa: | Maszyna pakująca typu poduszka 600 |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | folia walcowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Szybkość pakowania: | 100-230 worek/min |
90 - 100 worków/min Maszyna do pakowania mąki z regulacją ciśnienia powietrza
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 2500kg |
| Elektryczność: | Trójfazowy 380/60 lub 440/60 (V//Hz) 4,5 kW |
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania pyłu cząstek stałych
| Zakres pomiarowy: | 20-1000ml |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł):40-250mm (Szer):40-200mm |
| Prędkość: | 10-30 toreb/min |
Wielofunkcyjna pionowa maszyna do napełniania granulatem z wieloma głowicami do naważania
| Nazwa: | Naważarka wielogłowicowa granulowana |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torby nylonowe, torby plastikowe, torby papierowe itp. |
| typ napędzany: | Elektryczny |
Dropshipping 400mmhg Przenośna maszyna do pakowania próżniowego 270mm
| Imię: | Dropshipping Maszyna do pakowania próżniowego żywności w domu |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Maszyna do pakowania z 4 bocznymi uszczelkami do odzieży ochronnej do izolacji wymazów z gardła
| Nazwa: | maszyna do pakowania folii na rozciąganie |
|---|---|
| rodzaj: | wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Wymiar: | 1950x1200x1900mm |
Wysokiej prędkości pełnoautomatyczna maszyna do pakowania GZB-Z60 do ponownego pakowania blizn aluminium i tworzyw sztucznych
| Rodzaj: | GZB-Z60 |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 30-100 toreb/min (w zależności od materiałów opakowaniowych) |
| Wielkość opakowania: | L80-180mm, W30-110mm, H5-35mm (Zaprojektowany zgodnie z wymaganiami użytkowników) |
Automatyczna maszyna do pakowania do pakowania proszku przyprawy, proszku kawy z ziarenek cząstek
| Nazwa produktu: | Maszyna pakująca Doypack |
|---|---|
| Prędkość: | 10-28 worków/min |
| Rozmiar torby: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Automatyczna maszyna do pakowania wielomateriałów do pomiaru potrzeb mieszaniny materiałów oddzielnie
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania z wielu materiałów |
|---|---|
| Zakres pomiarowy: | 1-20 g ((3-100 ml) |
| Rozmiar torby: | (L) 30-170 mm (W) 30-140 mm |
Całkowicie automatyczne duże produkty ziarnisteWagning Bag Packaging Equipment 500W / 800W
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |

