Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ touch screen display bag packing machine ] mecz 83 produkty.
300 ml Maszyna do napełniania saszetek z szamponem Maszyna do pakowania saszetek w proszku
| Imię: | Pasta Miodowa Ketchup Pasta Krewetkowa Majonez Czekoladowa Pionowa Saszetka Płynna Maszyna Wielopaku |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania torebek z ryżu o długości 5-10 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość filmu: | 250-maks. 520 mm |
| Długośc torby: | 80-350 mm |
Maszyna do pakowania płynów do soków sodowych herbaty piwa napoje pralnia detergent szampon
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania zbiorników soli
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość filmu: | 250-maks. 520 mm |
| Długośc torby: | 80-350 mm |
Profesjonalna próżniowa maszyna do pakowania orzechów mięsnych i warzyw 10g-200g Zakres ważenia
| Nazwa produktu: | SZYBKO, GOTOWE MASZYNA ODKURZAJĄCA W SAMOCHODACH Z OBROTOWYM SYSTEMEM PRZYSOBNIKÓW |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | Dł.80-180mm Szer.50-120mm |
Całkowicie automatyczna maszyna do ważenia i ilościowego pakowania Żywność Ryż Ziarna przekąski
| Zakres pomiarowy: | 50-500g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Szybkość pakowania: | 15-20 worek/minutę |
Automatyczna elektryczna bezpośrednio ładowana maszyna rozdająca do pakowania granulów, proszków i pasków
| Nazwa produktu: | Elektryczne maszyny do pakowania |
|---|---|
| Zakres: | 10g-500g (w zależności od różnych materiałów) |
| Prędkość: | 8-16 toreb/min ((zależy od różnych materiałów) |
Maszyna do pakowania saszek orzechowych / owocowych
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość folii: | 250-maks. 420 mm |
| Długość torby: | 80-350mm |
Maszyna do pakowania wielu owoców i warzyw 100-230 worek / min
| Nazwa: | Maszyna pakująca typu poduszka 350 X |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | folia walcowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Szybkość pakowania: | 100-230 worek/min |
Aseptyczna maszyna do wypełniania kartonów z pojemnością 1000-5000CPH φ26-φ36 Wielkość czapki i 3m3/min. Zużycie powietrza do wypełniania i uszczelniania kartonów soku
| Kontrola: | PLC |
|---|---|
| Zasilanie: | 380V/50HZ lub dostosowane |
| Maszyna: | SUS304 |

