Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen display bag packing machine ] mecz 83 produkty.
Ekran dotykowy Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Wysokiej wydajności 500W / 800W
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
Maszyna do pakowania torebek o mocy 500 W / 800 W z wyświetlaczem dotykowym dla ulepszonych opakowań
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Kolor: | Niestandardowe |
Maszyna do pakowania z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Maszyna do pakowania torebek do herbaty o pojemności wypełnienia 2-50G i panel sterowania ekranem dotykowym
| Pojemność: | 110±5 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 6cm3 |
| Rozmiar torebki herbaty (dł.×szer.): | 62,5 mm×50 mm |
Automatyczna maszyna do pakowania mąki z systemem sterowania PLC grubość 0,04 - 0,08 mm
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Materiał pakunkowy: | Papier/Plastik |
| Grubość opakowania: | 0,04-0,08 mm |
Automatyczna maszyna do pakowania wielopakowania PLC z ekranem dotykowym
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Rodzaj: | Automatyczny |
Maszyna do pakowania worków do herbaty DXDC10 z podwójnymi komorami do pakowania herbaty i granul
| Nazwa produktu: | maszyna do pakowania toreb do herbaty o podwójnej komorze |
|---|---|
| Pojemność: | 120 ± 10 (worki/min) |
| Stopień dokładności: | ± 5% |
DXDC15G Maszyna do pakowania torebek do herbaty ze stali nierdzewnej 105±5 torebek/min AC 380V/220V 304 ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Maszyna do pakowania torebek herbaty |
|---|---|
| Pojemność: | 105±5 worków/min |
| Szerokość papieru filtracyjnego: | 125 mm (opcja 140 mm) |
DXD01KC6 Automatyczna maszyna do pakowania torebki z herbatą ze stali nierdzewnej z 3-stronnym workiem uszczelniającym
| Nazwa klucza: | automatyczna maszyna do pakowania torebek z herbatą |
|---|---|
| Pojemność: | Maks. 105±5 worków/min |
| Szerokość papieru filtracyjnego: | 125mm lub 140mm |
Maszyna do pakowania torebek z ekranem dotykowym z wielkością pakowania W30-110 mm
| Grubość opakowania: | 0,04-0,08 mm |
|---|---|
| Pobór energii: | 2,2 kW |
| Rozmiar: | L1000*W1000*H1800mm |

