Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ reciprocating oil free piston air compressor ] mecz 71 produkty.
7,5 kW / 10 KM z napędem tłokowym bezolejowym z napędem pasowym
| Nazwać: | 7,5 kW / 10 KM z napędem pasowym tłokowa bezolejowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 95mm*3 |
4KW / 5,5HP z napędem tłokowym bezolejowym z napędem pasowym
| Imię: | 4KW / 5,5HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki tłokowej bezolejowej |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 95mm * 2 |
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego 115L o mocy 4,0 kW, jednofazowa
| Nazwać: | przemysł ciężki Tłokowy pas sprężarki powietrza o mocy 4,0 kW jednofazowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 90mm*3 |
11KW/15HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| Imię: | 11KW/15HP napędzana paskiem tłokowa bezolejowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 120mm*3 |
15KW/20HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| Imię: | 20KW / 20HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki tłokowej bezolejowej |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,8m³/min |
| cylinder: | 125mm*3 |
15KW/20HP napędzany paskiem głowicy tłokowej sprężarki powietrza
| Imię: | 7,5 kW / 10 KM głowica sprężarki tłokowej z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,66m³/min |
| cylinder: | 105mm*2,55*2 |
3.0kw 4hp tłokowa sprężarka powietrza Łatwa obsługa
| Imię: | 3.0kw 4hp 380v 3-cylindrowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,4m³/min |
| cylinder: | 70mm*3 |
1.0HP 30L bezolejowa sprężarka tłokowa Niskie wibracje 0.8Mpa / 115psi
| Imię: | 0,75 kW / 1,0 KM jednofazowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,036m³/min |
| cylinder: | 51mm*1 |
435psi 7,5kw Trzytłokowa sprężarka powietrza 4 KM z napędem pasowym
| Imię: | 7,5kw 10hp 380v 3-cylindrowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,5m³/min |
| cylinder: | 95mm*2 55mm*1 |
200L Sprężarka tłokowa z tłokiem taśmowym 50 Hz 0,5 m3 Min
| Imię: | W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kW trójgłowicowa sprężarka powietrza napędzana paskiem tłokowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,5 m3 / min |
| cylinder: | 95 mm * 2 55 mm * 1 |

