Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ reciprocating oil free piston air compressor ] mecz 71 produkty.
80mm*3 Głowa sprężarki tłokowej 10HP/7.5KW Przesunięcie pozytywne z głową sprężarki powietrza
| Rodzaj: | Sprężarka wyporowa |
|---|---|
| cylinder: | 80 mm*3 |
| Poziom hałasu: | 60 dB |
380v 3 cylindry 7,5kw 10KM Pas napędowy sprężarki tłokowej
| Imię: | 7,5kw 10hp 380v 3-cylindrowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,5m³/min |
| cylinder: | 95mm*2 55mm*1 |
11kw Niskociśnieniowy pasek napędowy sprężarki tłokowej 15Hp
| Imię: | 11kw 15hp 380v 3-cylindrowy napęd pasowy niskociśnieniowy kompresor tłokowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,6m³/min |
| Ciśnienie: | 1.0Mpa/10bar |
Wysokociśnieniowy pasek napędowy sprężarki tłokowej o mocy 15 kW 20 KM
| Imię: | 15kw 20hp 380v 3-cylindrowy wysokociśnieniowy kompresor tłokowy z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,2m³/min |
| Ciśnienie: | 3.0Mpa/30bar |
0.8Mpa 115psi Obrotowa głowica sprężarki śrubowej 4 HP Wysokie ciśnienie
| Imię: | 3KW / 4,0HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,36m³/min |
| cylinder: | 65mm*3 |
0,9 m3/min 10 HP Zamienna głowica sprężarki prosta obsługa
| Imię: | 7,5 kW / 10 KM głowica sprężarki tłokowej z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,9 m³/min |
| cylinder: | 80mm*3 |
15KW 20HP Głowica sprężarki śrubowej Jednofazowe szybkie dostarczanie powietrza
| Imię: | 15KW / 20HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 2,0m³/min |
| cylinder: | 120mm*3 |
380 V 3 cylindry 15 kW Wysokociśnieniowy pasek napędowy sprężarki tłokowej 20 KM
| Imię: | 15kw 20hp 380v 3-cylindrowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym o niskim ciśnieniu |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,2m³/min |
| Ciśnienie: | 3.0Mpa/30bar |
Głowice pomp powietrznych 3KW 4HP Podwójny cylinder o niskiej wibracji
| Imię: | 3KW / 4,0HP Typ Itly napędzany paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,3m³/min |
| cylinder: | 70mm * 2 |
Pas sprężarki tłokowej 1.0HP V8 jednofazowy
| Imię: | 0,75 kW / 1,0 KM jednofazowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,036m³/min |
| cylinder: | 51mm*1 |

