Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ reciprocating oil free piston air compressor ] mecz 71 produkty.
2-cylindrowy pasek napędowy sprężarki tłokowej 4kw 5,5 KM
| Imię: | 4kw 5,5hp 380v 2-cylindrowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,6m³/min |
| cylinder: | 100mm*3 |
Sprężarka tłokowa o niskim poziomie wibracji 860 obr./min 10 KM
| Imię: | 7,5kw 10hp 380v 3-cylindrowy wysokociśnieniowy kompresor tłokowy z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,7m³/min |
| Ciśnienie: | 3.0Mpa/30bar |
Sprężarka tłokowa typu tłokowego o mocy 10 KM i mocy 7,5 kW o niskim ciśnieniu
| Imię: | 7,5kw 10hp 380v 3-cylindrowy napędzany pasem sprężarka tłokowa o niskim ciśnieniu |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,9 m³/min |
| Ciśnienie: | 1.0Mpa/10bar |
Głowa sprężarki tłokowej o niskiej konserwacji 10 KM ochłodzona wodą 60 DB Poziom hałasu Cylinder 3
| Dostawa lotnicza: | 0,9m3/min |
|---|---|
| Prędkość: | 920 obr./min |
| wydajność: | Do 95% |
Głowa sprężarki tłokowej z tłokowym tłoczeniem oleju schładzanego chłodzonego powietrzem Model Dv-3080
| Smarowanie: | Smarowane olejem |
|---|---|
| Poziom hałasu: | 60dB |
| wydajność: | Do 95% |
Stosowany sprężarka tłokowa 220v Najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy
| Ciśnienie pracy: | 8 barów |
|---|---|
| Stopień sprężarki: | Pojedyncza scena |
| Gwarancja: | 1 rok |
Pozytywne przesunięcie 8Bar Wzajemne tłok głowica sprężarki trzycylindr
| cylinder: | 65mm*3 |
|---|---|
| Rodzaj: | Głowica sprężarki wyporowej |
| Model: | DW-3065 |
15kW 20hp 380v Wysokociśnieniowa tłokowa sprężarka tłokowa 3-cylindrowy napędzany paskiem
| Nazwa: | 15kw 20hp 380v 3 cylinder napędzany paskiem tłok wysokociśnieniowy760r/Min 30 Bar tłok tłokowy pas n |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,2m³/min |
| Ciśnienie: | 3,0 MPa/30 barów |
Przemysłowy sprężarka dwustrunkowa z tłokowym napędem, ciśnienie 10 barów i prędkość 900 r/min
| Model: | DW-0,9/8 |
|---|---|
| Moc (KW/KM): | 7.5/10 |
| Prędkość (obr./min): | 2800 |
90×2mm Cylinder Air Cooled Reciprocating Piston Compressor 6HP/5.5KW Metoda chłodzenia
| Model: | DW-0,6/8 |
|---|---|
| Moc (KW/KM): | 5,5/6,0 |
| Średnica cylindra × nr (mm): | 90×2 |

