Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ reciprocating oil free piston air compressor ] mecz 71 produkty.
5,5kw jednofazowa sprężarka tłokowa o ruchu posuwisto-zwrotnym Bezpieczne użytkowanie
| Nazwać: | Przemysł ciężki Tłokowy pas sprężarki powietrza o mocy 5,5 kW 12,5 bara jednofazowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,67m³/min |
| cylinder: | 90mm*1;50mm*1 |
2.5HP Tłokowy pasek klinowy sprężarki V8 Jednofazowy
| Imię: | Jednofazowa sprężarka tłokowa tłokowa o mocy 1,8 kW / 2,5 KM z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,17 m³ / min |
| cylinder: | 51 mm * 2 |
Cylinder 380v 3kw Pas napędowy sprężarki tłokowej tłokowej 4hp
| Imię: | 3.0kw 4hp 380v 2 Cylindryczny tłokowy kompresor tłokowy napędzany paskiem |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,36 m³ / min |
| cylinder: | 65 mm * 3 |
5,5HP 2-stopniowa głowica sprężarki do tłokowej sprężarki tłokowej
| Imię: | 4KW / 5,5HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 80mm * 2 |
Trzycylindrowy pasek napędowy sprężarki tłokowej o wysokim ciśnieniu 3,0 MPa o mocy 20 KM
| Imię: | 15kw 20hp 380v 3-cylindrowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym o niskim ciśnieniu |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,2m³/min |
| Ciśnienie: | 3.0Mpa/30bar |
Sprężarka tłokowa 4hp 300L z systemem samoobrony
| Imię: | 7,5kw 10hp 380v 2 cylindry napędzane paskiem tłokowa sprężarka powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,05m³/min |
| cylinder: | 105mm*2 55mm*2 |
Jednofazowy pas sprężarki tłokowej V8 o mocy 3,0 KM
| Nazwa: | 2,2 kW / 3,0 KM Jednofazowa sprężarka tłokowa napędzana paskiem |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,23m³/min |
| Cylinder: | 55mm*2 |
Pasek sprężarki tłokowej o mocy 3,0 KM z podwójnym cylindrem, jednofazowy
| Nazwa: | 2,2 kW / 3,0 KM Jednofazowa sprężarka tłokowa napędzana paskiem |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,23m³/min |
| Cylinder: | 55mm*2 |
Sprężarka tłokowa 3hp Electric Air 2.2kw Mobile
| Imię: | 3hp / 2,2kw napędzana paskiem elektryczna sprężarka mobilna z tłokiem posuwisto-zwrotnym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,25m³/min |
| cylinder: | 65mm * 2 |
Sprężarka tłokowa 3hp Electric Air 2.2kw Mobile
| Imię: | 3hp / 2,2kw Napędzany pasem tłokowy elektryczny mobilny kompresor powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,25 m³ / min |
| cylinder: | 65 mm * 2 |

