Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ reciprocating oil free piston air compressor ] mecz 71 produkty.
Jednofazowa głowica sprężarki powietrza 0,75 kW 1 KM 0,048 m3 / min
| Imię: | 0,75 kW / 1,0 KM głowica sprężarki tłokowej z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,048m³/min |
| cylinder: | 65mm*1 |
Elektryczna głowica sprężarki śrubowej 930RPM 4KW 5,5HP
| Imię: | 4KW / 5,5HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 80mm * 2 |
Bezpłatna konserwacja jednostki głównej sprężarki powietrza 7,5 kW 10 KM
| Imię: | 7,5 kW / 10 KM głowica sprężarki tłokowej z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,9 m³/min |
| cylinder: | 80mm*3 |
Wymienne głowice sprężarki powietrza 2.2KW 3.0HP Bezpieczeństwo użytkowania
| Imię: | 2,2 kW / 3,0 KM głowica sprężarki tłokowej z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,25m³/min |
| cylinder: | 65mm * 2 |
Dwucylindrowa głowica sprężarki powietrza 4KW 5,5HP z napędem pasowym
| Imię: | 4KW / 5,5HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 80mm * 2 |
Głowica sprężarki powietrza 11KW 15HP z trzema cylindrami
| Imię: | 11KW/15HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,6m³/min |
| cylinder: | 100mm*3 |
1030RPM 2,2KW 3 HP Głowica sprężarki powietrza ze specjalnymi gumowymi nóżkami
| Imię: | 1,5KW / 2HP Typ Itly z napędem pasowym Tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,2m³/min |
| cylinder: | 65mm * 2 |
0.8Mpa / 115psi 5 HP Głowica sprężarki powietrza Typ Itly z napędem pasowym
| Imię: | 4KW / 5.0HP Typ Itly napędzany paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,4m³/min |
| cylinder: | 80mm * 2 |
2.5HP Sprężarka tłokowa tłokowa V8 Jednofazowy pasek V8
| Imię: | 1.8KW / 2.5HP jednofazowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,17m³/min |
| cylinder: | 51mm * 2 |
Głowica sprężarki powietrza 4,0 kW 5,0 KM do sprężarki tłokowej
| Nazwa: | 4.0KW/5HP Napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,56m³/min |
| Cylinder: | 80mm*2 |

