Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ reciprocating oil free piston air compressor ] mecz 71 produkty.
Niski poziom hałasu 60DB 90mm*2 Cylinder Industrial Grade Reciprocating Piston Air Compressor Head for Performance
| Poziom hałasu: | 60 dB |
|---|---|
| Waga: | 29 KG |
| wydajność: | Do 95% |
Bezolejowa sprężarka tłokowa o wysokim ciśnieniu 5,5 KM 10 barów
| Nazwać: | Auto Maintenance Series Tłokowy pas sprężarki powietrza tłokowego 5,5 KM 10 barów trójfazowych |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 95mm * 2 |
3000W 4HP Sprężarka tłokowa typu Prosta obsługa
| Imię: | 11kw 15hp 380v 3-cylindrowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,6m³/min |
| cylinder: | 100mm*3 |
760r/Min 30 Bar Pas napędowy sprężarki tłokowej 20Hp
| Imię: | 15kw 20hp 380v 3-cylindrowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym o niskim ciśnieniu |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,2m³/min |
| Ciśnienie: | 3.0Mpa/30bar |
Głowica sprężarki powietrza 1,5 kW 2 KM do sprężarki tłokowej tłokowej
| Imię: | 1.5KW/2HP Głowica sprężarki tłokowej z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,17m³/min |
| cylinder: | 55mm * 2 |
4KW/5HP Napęd tłokowy sprężarki tłokowej z napędem pasowym Typ Itly
| Imię: | 4KW / 5.0HP Typ Itly napędzany paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,5m³/min |
| cylinder: | 90mm * 2 |
2,2 kW 3 KM sprężarki powietrza z podwójną głowicą tłokową 0,25 m3 / min
| Imię: | 2,2 kW / 3,0 KM głowica sprężarki tłokowej z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,25m³/min |
| cylinder: | 65mm * 2 |
7,5KW 10HP Głowica pompy sprężarki powietrza do sprężarki typu tłokowego
| Imię: | 7,5 kW / 10 KM głowica sprężarki tłokowej z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,9 m³/min |
| cylinder: | 80mm*3 |
Dwustopniowa sprężarka tłokowa 230L z podwójnym cylindrem
| Nazwać: | Przemysłowy pas tłokowy sprężarki tłokowej 7,5 kW 12,5 barów trójfazowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,9 m³/min |
| cylinder: | 72mm*1;90mm*2 |
Konstrukcja bezolejowa Głowica sprężarki powietrza 3KW 4HP 0,36 m3 / min
| Imię: | 3KW / 4,0HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,36m³/min |
| cylinder: | 65mm*3 |

