Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ reciprocating oil free piston air compressor ] mecz 71 produkty.
Czysty przepływ powietrza 10 KM Pozioma sprężarka tłokowa Zbiornik 270L
| Imię: | 7,5kw 10hp 380v 3-cylindrowa sprężarka tłokowa z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1.13m³/min |
| cylinder: | 95mm*3 |
11kw Wysokociśnieniowy pasek napędowy sprężarki powietrza tłokowego 15Hp
| Imię: | 11kw 15hp 380v 3-cylindrowy napęd pasowy niskociśnieniowy kompresor tłokowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,6m³/min |
| Ciśnienie: | 4.0Mpa/40bar |
Jeden cylinder 1,5 kW 2,0 KM głowicy sprężarki powietrza o niskim / wysokim ciśnieniu
| Imię: | Compresso0.75KW/1.0HP napędzany paskiem tłok posuwisto-zwrotny r Głowica |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,17m³/min |
| cylinder: | 51mm * 2 |
Niski poziom konserwacji 5.5HP Chłodzenie powietrzem Wzajemne tłok głowica sprężarki dla przemysłowych sprężarek powietrza Chłodnik powietrza
| Konserwacja: | Niskie koszty utrzymania |
|---|---|
| Metoda chłodzenia: | Chłodzony powietrzem |
| Poziom hałasu: | 60dB |
Zestaw sprężarek powietrza z przyjaznym użytkownikowi sprężarzem tłokowym o siłowej mocy przemysłowej
| Waga: | 65 kg |
|---|---|
| Ciśnienie pracy: | 8 barów |
| Zastosowanie: | Przemysł wydobywczy |
Stosowany zestaw kompresora powietrza kopalni, 8 barów ciśnienie kopalni przemysłowe sprężarka tłokowa
| Wymiary: | 1200 mm x 800 mm x 1000 mm |
|---|---|
| Stopień sprężarki: | Pojedyncza scena |
| Przesunięcie: | 170 l/min |
Sprężarka pneumatyczna napędzana paskiem 380V 100 litrów, tłokowa, przemysłowa elektryczna
| Imię: | V-0.6 / 8 6HP 380V 100L Napędzany paskiem tłokowy Przemysłowy elektryczny tłokowy kompresor tłokowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6 m3 / min |
| cylinder: | 90 mm * 2 |
380 V 100 litrowa sprężarka powietrza z napędem pasowym Przemysłowa elektryczna sprężarka
| Imię: | V-0.6 / 8 6HP 380V 100L z napędem pasowym Przemysłowa elektryczna sprężarka tłokowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 90mm * 2 |
Wysokiego ciśnienia i dużych przemieszczeń śrub kompresor powietrza poprawić procesy przemysłowe
| Metoda uruchomienia: | zmienna częstotliwość magnesu stałego |
|---|---|
| napięcie: | 380 V/50 Hz |
| Temperatura otoczenia: | -20℃~+45℃ |
Bezolejowy pasek napędowy sprężarki tłokowej 3 kW 10 KM
| Imię: | 7,5kw 10hp 380v 2 cylindry napędzane paskiem tłokowa sprężarka powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,5m³/min |
| Ciśnienie: | 3.0Mpa/30bar |

