Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
10 kg 50 kg automatyczna maszyna do pakowania
| Nazwa: | Maszyny do pakowania granulatu |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | Torby nylonowe, torby plastikowe, torby papierowe itp. |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
8 dysz Pokrowiec na sok Maszyna do pakowania wielokrotnego napełniania Uszczelnienie 220V 50HZ
| Nazwa: | maszyna do napełniania i zamykania torebek samoprzylepnych |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torby rozprężne, torby do pompowania, torby na mleko barowe, torby na jogurt barowy, torby wstępnie |
| Materiał torby: | PE lub nylon, laminowany LDPE BOPP, worki preformowane o różnych kształtach |
Podwójna hydrauliczna maszyna pakująca typu Multi o wysokiej częstotliwości 5000 W
| Nazwa: | Podwójna hydrauliczna maszyna o wysokiej częstotliwości - wielopakowarka |
|---|---|
| Moc: | 5000 W |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Automatyczna maszyna do pakowania do pakowania proszku przyprawy, proszku kawy z ziarenek cząstek
| Nazwa produktu: | Maszyna pakująca Doypack |
|---|---|
| Prędkość: | 10-28 worków/min |
| Rozmiar torby: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Automatyczna maszyna do pakowania w proszku Pakowarka Maszyna pakująca VFFS
| Imię: | DXDF-40II Automatyczna maszyna pakująca do napełniania proszkiem |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Automatyczna maszyna do napełniania worków Wisząca saszetka z filtrem do uszu Drip Coffee Powder
| Stan : schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczne i pneumatyczne |
| Funkcjonować: | pakowanie kawy w papierowe torebki filtracyjne |
Całkowicie automatyczna maszyna do ważenia i ilościowego pakowania Żywność Ryż Ziarna przekąski
| Zakres pomiarowy: | 50-500g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Szybkość pakowania: | 15-20 worek/minutę |
Mała maszyna do pakowania kawy w majonez 110 V Maszyna do pakowania w torebki z kawą
| Imię: | mała pionowa cukiernica płynna torebka z solą i pieprzem napełniająca masala płynna saszetka do majo |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, woreczek, papier filtracyjny |
Maszyna do pakowania mąki sterowana przez sterownik PLC W30 - wielkość opakowania 110 mm
| Materiał pakunkowy: | Papier/Plastik |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Grubość opakowania: | 0,04-0,08 mm |
90 - 100 worków/min Maszyna do pakowania mąki z regulacją ciśnienia powietrza
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 2500kg |
| Elektryczność: | Trójfazowy 380/60 lub 440/60 (V//Hz) 4,5 kW |

