Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
20000-22000BPH Maszyna do wypełniania płynów butelkowych
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Maszyna do wypełniania butelek z winem szampana i wodą sodową Maszyna do prania, wypełniania i pokrywania 3-w-1
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 16000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 40 |
| Głowica do napełniania: | 40 |
Szampana Wino Szklanka woda musująca Napój bezalkoholowy CSD Gazonowane piwo Soda Maszyna do napełniania butelki
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Wysokowydajna napełniarka do kartonów aseptycznych 7500 CPH 330ml Prisma do 100% czystego soku
| Format wypełnienia: | 1000 ml Prisma, kwadrat lub podstawa |
|---|---|
| Rozmiar maszyny: | 4830 mm × 2150 mm × 3780 mm |
| Maszyna: | SUS304 |
Maszyna do pakowania toreb do herbaty ze stali nierdzewnej 304 ekran dotykowy Panel operacyjny TBPM-15 Model
| Dokładność pakowania: | ±0,15 g |
|---|---|
| konstrukcja maszyny: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Władza: | 2,5 kW |
Wysokowydajna, pozioma automatyczna maszyna pakująca w kartony do żywności L200mm
| Rodzaj: | Automatyczna maszyna do pakowania w karton |
|---|---|
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka |
Obrotowa śrubka sprężarki powietrza 10hp do szczotkowania powietrza / oczyszczania powietrza / śrutowania / podłączenia do męskiego węża ogrodowego
| Model: | Chic-60a |
|---|---|
| Dostawa powietrza (M³/min/MPA): | 8,2/0,7; 7,5/0,8; 6,8/1,0; 6,0/1,2 |
| Temperatura otoczenia (℃): | ≤45℃ |
NEW 2020 145 Psi 185CFM 8bar Oil Injected Screw Air Compressor Do wydobycia i wiercenia
| Model: | Chic-100a |
|---|---|
| Dostawa powietrza (M³/min/MPA): | 13,8/0,7; 13,0/0,8; 11,9/1,0; 10,3/1.2 |
| Temperatura otoczenia (℃): | ≤45℃ |

