Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
Maszyna do pakowania konwerterów typu pionowego, wielofunkcyjna
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania tac do liczenia
| Zakres pomiarowy: | Obliczane ilościowo |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Milk Powder Coffee Powder Flour (Weryfikacyjna maszyna wielofunkcyjna do pakowania mleka w proszku, kawy w proszku, mąki w proszku)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Maszyna do pakowania soków w proszku pozioma Maszyna do pakowania soków w proszku wielofunkcyjna Typ pionowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna pionowa maszyna do pakowania do mieszania tabletek z orzechów herbacyjnych
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (5-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L) 30-170 mm [W] 30-100 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania sosów Typ pionowy do sałatek
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Pozioma automatyczna maszyna do pakowania w kadzidełka do szminek
| Rodzaj: | Automatyczna maszyna do pakowania w karton |
|---|---|
| Odpowiedni dla: | Pudełka kartonowe |
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
Automatyczna maszyna do pakowania mąki z systemem sterowania PLC grubość 0,04 - 0,08 mm
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Materiał pakunkowy: | Papier/Plastik |
| Grubość opakowania: | 0,04-0,08 mm |
System wyświetlacza dotykowego Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Maszyna do pakowania torebek do kawy
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
Automatyczna wszechstronna maszyna do pakowania toreb z regulowanym napięciem i ciśnieniem powietrza 0,4-0,6Mpa
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| napięcie: | 220 v 50-60 HZ |

