Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania torebek z ryżu o długości 5-10 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość filmu: | 250-maks. 520 mm |
| Długośc torby: | 80-350 mm |
Maszyna do pakowania saszek orzechowych / owocowych
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość folii: | 250-maks. 420 mm |
| Długość torby: | 80-350mm |
Maszyna do pakowania cząstek powłok ryżu ziarna Maszyna do pakowania ilościowego wypełniania
| Nazwa produktu: | Elektryczne maszyny do pakowania |
|---|---|
| Zakres: | 10g-500g (w zależności od różnych materiałów) |
| Prędkość: | 8-16 toreb/min ((zależy od różnych materiałów) |
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania zbiorników soli
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość filmu: | 250-maks. 520 mm |
| Długośc torby: | 80-350 mm |
Automatyczna maszyna do pakowania wielomateriałów do pomiaru potrzeb mieszaniny materiałów oddzielnie
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania z wielu materiałów |
|---|---|
| Zakres pomiarowy: | 1-20 g ((3-100 ml) |
| Rozmiar torby: | (L) 30-170 mm (W) 30-140 mm |
40 worków Min Maszyna pakująca w wielu opakowaniach Gotowe woreczki Chipsy Przekąski Pop Corns
| Materiał do pakowania: | gotowe torby, woreczki |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
Automatyczna maszyna do pakowania blistrów z tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego
| Imię: | Multi Packing Machine Pionowa maszyna do napełniania uszczelek Maszyna pakująca 304SS Multi Head Wei |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
20 - 40 worków / min Maszyna pakująca Multi Maszyna do podawania i pakowania worków typu M
| Nazwa: | Maszyna do podawania i pakowania worków typu M-Multi Packing Machine |
|---|---|
| Prędkość: | 25-40 worków / min |
| Szerokość: | 100-200 mm |
Profesjonalna próżniowa maszyna do pakowania orzechów mięsnych i warzyw 10g-200g Zakres ważenia
| Nazwa produktu: | SZYBKO, GOTOWE MASZYNA ODKURZAJĄCA W SAMOCHODACH Z OBROTOWYM SYSTEMEM PRZYSOBNIKÓW |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | Dł.80-180mm Szer.50-120mm |
4 tory 90 mm saszetka Maszyna pakująca Folia 90 mm do kawy w proszku zioła
| Imię: | Zioła kawowe w proszku Małe ziarna Wielopasmowa saszetka w sztyfcie Zgrzewarka do saszetek |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |

