Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
Maszyna do pakowania z stali nierdzewnej do szybkiego i wydajnego pakowania
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| System sterowania: | PLC |
Elektryczna maszyna do pakowania wielofunkcyjna automatyczna maszyna do pakowania pudełek i maszyna do palletyzowania robotów
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Rodzaj: | Automatyczny |
Trójfazowa maszyna do pakowania mąki elektrycznej 380V/60Hz 90 - 100 toreb/min
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Wielkość: | 2800*1550*1750mm |
Elektryczność Vertical Type Multi Packing Machine Niski hałas 220V 50HZ
| System wyświetlania: | Klucze miękkie |
|---|---|
| System sterowania: | LED |
| Prędkość: | 10-30 toreb/min |
Maszyna do pakowania w pełni automatyczna, maszyna do ważenia i ilościowego pakowania, żywność, ryż, cząstki tworzyw sztucznych
| Zakres pomiarowy: | 1-100g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł): 30-170 mm (Szer): 30-130 mm |
| Prędkość: | 30-100 worków / min |
Maszyna do pakowania pakietów pasty pomidorowej z miodem i sosem chili
| Nazwa: | Podwójne opakowania Woda Miód Pasta Ketchup Krewetka Pasta Majonez Czekolada Pionowa saszetka Płynna |
|---|---|
| rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| materiał pakunkowy: | OPP/CPP. OPP/KPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
30 - 60 toreb/min Maszyna do pakowania toreb z wyświetlaczem dotykowym 220V /5 0Hz
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Rodzaj: | Automatyczny |
Całkowicie automatyczne duże produkty ziarnisteWagning Bag Packaging Equipment 500W / 800W
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
Wielofunkcyjna pełnoautomatyczna szybka pionowa maszyna do pakowania toreb z 500W / 800W
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Całkowicie automatyczne opakowanie worka ważącego Ciśnienie powietrza 0,4 - 0,6Mpa
| Ważyć: | 3500 kg |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |

