Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
Maszyna do pakowania w pionową formę do pakowania w małe saszetki
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Maszyna do pakowania w tunelu termokurczliwym Maszyna do pakowania w folię termokurczliwą PE
| Imię: | BSE5040A Maszyna do pakowania termokurczliwego folii PE / tunel obkurczający |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | L 2500 * W820 * H1680mm |
1960mm Maszyna do pakowania w folię termokurczliwą
| Imię: | Automatyczna maszyna do pakowania w folię termokurczliwą z panelem drzwiowym |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | Dł. 2455 x szer. 1950 x wys. 1960 mm |
5g 5 gramów 5 kg Hotelowe saszetki z białym cukrem Napełnianie maszyny do pakowania granulatu
| Nazwa: | maszyna do pakowania ziaren |
|---|---|
| rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| materiał pakunkowy: | OPP/CPP. OPP/KPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
Maszyna do pakowania z 4 bocznymi uszczelkami do odzieży ochronnej do izolacji wymazów z gardła
| Nazwa: | maszyna do pakowania folii na rozciąganie |
|---|---|
| rodzaj: | wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Wymiar: | 1950x1200x1900mm |
Maszyna do pakowania płynów do soków sodowych herbaty piwa napoje pralnia detergent szampon
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Specjalnie ukształtowana torba półautomatyczna maszyna do pakowania z podnoszącą miskę i ręcznym cięciem
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Automatyczna maszyna do pakowania miękkich cukierków Gummy Bear VFFS
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| Typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Wielofunkcyjna maszyna pakująca VFFS do frytek z przekąskami
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Pełnoautomatyczna maszyna do pakowania warzyw Flow Pack
| Nazwa produktu: | Maszyna pakująca w poduszki warzywne |
|---|---|
| Długośc torby: | Bez limitów |
| szerokość filmu: | < 600 mm |

