Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
Maszyna do pakowania w torebki herbaty DCF 60 Maszyna do napełniania i zamykania torebek 380 V Maszyna do pakowania wielu opakowań
| Imię: | Maszyna do pakowania wielu saszetek z herbatą |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, woreczek, papier filtracyjny |
450 kg automatyczna maszyna do pakowania papieru / plastiku do produkcji mąki dla B2B
| Waga: | 450kg |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczny |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
Maszyna do pakowania z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Maszyna do pakowania puszek metalowych wielofunkcyjnych z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Maszyna do napełniania i zamykania puszek na proszek |
|---|---|
| Prędkość: | 25-50 puszek/min |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Maszyna pakująca 420Z VFFS Pionowa uszczelka wypełniająca 304SS Wielogłowicowa waga
| Imię: | Pionowa maszyna pakująca VFF 420Z typu 304SS z wagą wielogłowicową i windą typu Z oraz płytą roboczą |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Small Sachets Pouch Filling Vertical VFFS Packing Machine Juice Coffee Milk Powder
| Imię: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Automatyczna maszyna pakująca VFFS Form Fill Seal Ketchup Sauce Curry Paste
| Imię: | maszyna do pakowania wielu płynów i pasty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
W pełni automatyczna wielogłowicowa naważarka do chipsów bananowych
| Rodzaj: | W pełni automatyczna wielogłowicowa naważarka do chipsów bananowych Wielogłowicowa maszyna pakująca |
|---|---|
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
| Rodzaj opakowania: | Kartony, puszki, butelki, beczki, torebki stojące, torby, folie |
W pełni automatyczna maszyna do pakowania wielu materiałów do przekąsek z mieszanymi orzechami
| Imię: | Multi Packing Machine Pionowa maszyna do napełniania uszczelek Maszyna pakująca 304SS Multi Head Wei |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Liquid Juice Shampoo Edible Oil Ketchup (Wersja pionowa)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |

