Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
2,3kw Multi Packing Machine 160mm Worki na detergent w sosie pomidorowym
| Imię: | Maszyna do pakowania płynnych worków z sosem pomidorowym Maszyna do pakowania wielu maszyn |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | gotowe torby, woreczki |
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
32 mm maszyna do pakowania saszetek w proszku 4 linia do kawy, mleka i herbaty
| Imię: | 4 Lane Kawa Mleczna Herbata w proszku Saszetka Multi Lane Stick Saszetka Maszyna pakująca |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 1100 * 990 * 2100 mm |
316 Hopper Multi Packing Machine Torebka na herbatę 15 ml Automatyczna duża prędkość
| Imię: | Automatyczna wysoka cena Mała torebka na herbatę Dwukomorowa torebka do herbaty Maszyna do pakowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, woreczek, papier filtracyjny |
Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 110-130 worków/min |
| Szerokość: | 55-100mm |
Próżniowa maszyna pakująca do toreb papierowych 40 - 55 worków / min Wysoka prędkość
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 40-55 worków / min |
| Szerokość: | 120-160mm |
MCU Automatyczna maszyna do pakowania ziarna granulatu Wagownica do wiórów orzechowych
| Imię: | Granulat Cukier Sól Ryż Ziarno Jednogłowicowy Zbiornik Multi Maszyna pakująca |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 1186x1146x1018mm |
SS304 15g Multilane Multi Packing Machine Kawa w proszku
| Imię: | Multilane Automatic 15g Granules Coffee Powder Multi Packaging Machine |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | klasa spożywcza SS304 |
Automatyczna maszyna pakująca typu liniowego do gotowych toreb papierowych na sól / cukier / mąkę
| Nazwa: | Typ wkładki W pełni automatyczna maszyna do pakowania gotowych papierowych torebek z cukrem |
|---|---|
| Prędkość: | 600-900 worków / godzinę |
| Szerokość przodu: | 80mm ~ 110mm |
Maszyna do pakowania zbiorczego 245 mm Mała folia termokurczliwa 3 kg Folia spożywcza świeżych owoców
| Imię: | Automatyczna maszyna do pakowania przypraw / świeżych owoców w folii spożywczej Zgrzewarka do tacek |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 520 * 495 * 245 mm |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania palonych ziaren kawy w torebce z aplikatorem zaworu odgazowującego
| Imię: | Multi Packing Machine Pionowa maszyna do napełniania uszczelek Maszyna pakująca 304SS Multi Head Wei |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |

