Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
Ekran dotykowy Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Wysokiej wydajności 500W / 800W
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania pyłu cząstek stałych
| Zakres pomiarowy: | 20-1000ml |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł):40-250mm (Szer):40-200mm |
| Prędkość: | 10-30 toreb/min |
Mineralna / czysta woda pitna Maszyna do pakowania w wielu saszetkach Uszczelka do napełniania torebek
| Materiał torby: | PE lub nylon, laminowany LDPE BOPP, worki preformowane o różnych kształtach |
|---|---|
| Nazwa: | maszyna do napełniania i zamykania torebek samoprzylepnych |
| Materiał do pakowania: | Torby rozprężne, torby do pompowania, torby na mleko barowe, torby na jogurt barowy, torby wstępnie |
Niezawodna i wydajna maszyna do pakowania dla specjalistów z branży
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Ważyć: | 3500 kg |
Maszyna do pakowania w torebki z gotowymi torebkami Mini Doypack Ziarna chipsy
| Imię: | Ziarna Chipsy Pop Corns Gotowe torby Maszyna do pakowania zbiorczego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | gotowe torby, woreczki |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Pozioma walcowana maszyna pakująca do wielu saszetek Farmaceutyczna maszyna do napełniania saszetek
| Imię: | Pozioma walcowana folia Doypack Zipper Bag Orzechy orzechowe Maszyna do pakowania żywności |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
50 worków Min. Multi Packing Machine 2000 ml pojedynczego kubka ryżu
| Imię: | Wolumetryczny wypełniacz do kubków do maszyny do pakowania ryżu i do napełniania pojedynczego kubka |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 500X600X1100mm |
1415 Mm Multi Packing Machine Tray Sealing 3kg Food Fresh Fruit Cling Film
| Imię: | Automatyczna maszyna do pakowania przypraw / świeżych owoców w folii spożywczej Zgrzewarka do tacek |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 840 x 888 x 1415 mm |
2000ml Elektryczna zgrzewarka próżniowa Maszyna do pakowania hermetycznego
| Imię: | Wolumetryczny wypełniacz do kubków do maszyny do pakowania ryżu i do napełniania pojedynczego kubka |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 500X600X1100mm |
80 - 90 worków / min Maszyna do pakowania wielowarstwowego Czterostronna maszyna do pakowania torebek uszczelniających
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 80-90 worków / min |
| Szerokość: | 55-100mm |

