Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
Worki z folii aluminiowej Próżniowa maszyna pakująca o dużej prędkości 90 - 100 worków / min
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| Szerokość: | 55-100mm |
Specjalna maszyna do pakowania wielu worków do poziomowania próżniowego trzepotania 80 worków / min
| Nazwa: | Specjalna maszyna pakująca do próżniowego klapowania i poziomowania worków-Multi Packing Machine |
|---|---|
| Prędkość: | 80 worków / min |
| Szerokość: | 100-200 mm |
W pełni automatyczna maszyna do wielu opakowań Maszyna do pakowania próżniowego z dużą prędkością
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 80 worków / min |
| Szerokość: | 80-160mm |
40 - 60 worków / min Wielopakowa maszyna do małych toreb Wprowadzanie dużych toreb
| Nazwa: | Specjalna maszyna pakująca w worki do małych worków wprowadzanych do dużych worków - Multi Packing M |
|---|---|
| Prędkość: | 40-60 worków / min |
| Szerokość: | 100-200 mm |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości do gotowej torby z owocami morza
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 80 worków / min |
| Szerokość: | 120-200mm |
Maszyna do pakowania torebek o mocy 500 W / 800 W z wyświetlaczem dotykowym dla ulepszonych opakowań
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Kolor: | Niestandardowe |
500W/800W Multi Packing Machine System sterowania PLC trzyfazowy 380V/60Hz lub 440V/60Hz
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Władza: | 500W/800W |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
MP-5kw Multi Packing Machine PP / PVC Bags Semi Automatic Hot Melt Sealing Machine
| Nazwa: | MP-5kw Multi Packing Machine Maszyna do zgrzewania worków PP/PVC na gorąco |
|---|---|
| napięcie: | 380 V 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Stand Up Pouch Zipper Bag Multi Packing Machine Beef Jerky Mini Doypack
| Imię: | Pre-Made Bags Multi Packing Machine Doypack Packing Machine |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | gotowe torby, woreczki |
| Typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
System sterowania PLC Multi Packing Machine 500W / 800W dla spójnych i opakowań
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |

