Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 133 produkty.
2200mm Uszczelniająca obrotowa maszyna pakująca
| Imię: | Szybkie obrotowe, w pełni automatyczne urządzenie do pakowania żywności, maszyna do pakowania próżni |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Maszyna do pakowania toreb do herbaty ze stali nierdzewnej 304 ekran dotykowy Panel operacyjny TBPM-15 Model
| Dokładność pakowania: | ±0,15 g |
|---|---|
| konstrukcja maszyny: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Władza: | 2,5 kW |
Automatyczna maszyna do pakowania do pakowania proszku przyprawy, proszku kawy z ziarenek cząstek
| Nazwa produktu: | Maszyna pakująca Doypack |
|---|---|
| Prędkość: | 10-28 worków/min |
| Rozmiar torby: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Certyfikowana przez CE maszyna do wypełniania stali nierdzewnej 50-500 ml objętości 2,5 kW
| Rodzaj uszczelnienia: | Uszczelnienie rolek |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Materiał opakowaniowy: | Plastik, szkło, metal |
2500*1200*1800mm Aseptyczna maszyna do wypełniania kartonów Prędkość wypełniania ≤1000 butelek/min
| Całkowita moc: | 2,5 kW |
|---|---|
| Wymiar: | 2500*1200*1800mm |
| Tryb działania: | Ekran dotykowy |
Maszyna do napełniania kartonów w postaci apetycznej, sterowana przez sterownik PLC Prędkość napełniania ≤1000 butelek/min
| Szybkość napełniania: | ≤ 1000 butelek/min |
|---|---|
| Pojemność napełniania: | 1-1000 ml |
| Dokładność napełniania: | ≤±1% |
300 ml Maszyna do napełniania saszetek z szamponem Maszyna do pakowania saszetek w proszku
| Imię: | Pasta Miodowa Ketchup Pasta Krewetkowa Majonez Czekoladowa Pionowa Saszetka Płynna Maszyna Wielopaku |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Maszyna do napełniania kartonów aseptycznych UV Pakowanie mleka Maszyna 2000 BPH
| Imię: | Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów mlecznych w kształcie cegły aseptycznej Maszyna pakująca |
|---|---|
| Stosowanie: | opakowanie do napełniania soków mlecznych do napojów |
| Rodzaj opakowania: | kartony brick type kartony, |
Plastikowa torebka Mała torba Czysta woda Płynna saszetka VFFS Maszyna pakująca
| Nazwa: | Maszyna do pakowania płynnego VFFS |
|---|---|
| Rodzaj: | Nowa pionowa maszyna pakująca |
| Materiał pakunkowy: | Torby, folia, folia, etui |
Doypack Maszyna pakująca Nieregularna automatyczna maszyna do napełniania
| Imię: | Automatyczna maszyna do pakowania wielu soków w nieregularnym kształcie Doypack Liquid Energetic Jui |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |

