Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 133 produkty.
2,5kw automatyczna maszyna do napełniania pudełek
| Rodzaj: | Maszyna do pakowania śrub Maszyna do liczenia opakowań kartonowych |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
1 - 1000 ml 2,5 kW moc Aseptic Karton Maszyna do wypełniania do użytku przemysłowego
| Dokładność napełniania: | ≤±1% |
|---|---|
| Zużycie powietrza: | 0,3m³/min |
| Waga: | 1000 kg |
Profesjonalna próżniowa maszyna do pakowania orzechów mięsnych i warzyw 10g-200g Zakres ważenia
| Nazwa produktu: | SZYBKO, GOTOWE MASZYNA ODKURZAJĄCA W SAMOCHODACH Z OBROTOWYM SYSTEMEM PRZYSOBNIKÓW |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | Dł.80-180mm Szer.50-120mm |
Aseptyczna maszyna do wypełniania kartonów z pojemnością 1000-5000CPH φ26-φ36 Wielkość czapki i 3m3/min. Zużycie powietrza do wypełniania i uszczelniania kartonów soku
| Kontrola: | PLC |
|---|---|
| Zasilanie: | 380V/50HZ lub dostosowane |
| Maszyna: | SUS304 |
Maszyna do napełniania kartonów o grubości 70 mm
| Rodzaj: | Kartony dwuspadowe Napełniają i zamykają maszynę z aseptycznym kartonem aplikatora kapsli |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony Kartony na dach, kartony na szczyt |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |
Maska Automatyczna maszyna do kartonu Napełnianie pudełka Maska prezerwatywy
| Imię: | Saszetka z prezerwatywą Pudełko kartonowe Automatyczna maszyna do pakowania w kartony |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
Napój Cegła aseptyczna maszyna do napełniania kartonów Pneumatyczna aluminiowa laminowana rolka
| Rodzaj: | Rodzaj opakowania kartonowego i typ maszyny do napełniania Maszyna do napełniania kartonów aseptyczn |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony brick type kartony, |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |
Maszyna do pakowania płynów do soków sodowych herbaty piwa napoje pralnia detergent szampon
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Automatyczna aseptyczna maszyna do napełniania kartonów MJ 2400 1000 ml do napojów mlecznych
| Imię: | Automatyczna maszyna do zamykania kartonów 1000 ml aseptyczna maszyna do napełniania kartonów wodnyc |
|---|---|
| Stosowanie: | opakowanie do napełniania soków mlecznych do napojów |
| Rodzaj opakowania: | kartony brick type kartony, |
10kg 20Kg 30kgs 40kgs 50kgs ryż, orzechy, żywność, peletki woreczek do pakowania w torebki maszyna do pakowania wielokrotnego pakowania do dużych worków
| Imię: | Maszyny do pakowania granulatu |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torby nylonowe, torby plastikowe, torby papierowe itp. |
| Typ napędzany: | Elektryczny |

