Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 133 produkty.
MCU Automatyczna maszyna do pakowania ziarna granulatu Wagownica do wiórów orzechowych
| Imię: | Granulat Cukier Sól Ryż Ziarno Jednogłowicowy Zbiornik Multi Maszyna pakująca |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 1186x1146x1018mm |
Automatyczna elektryczna bezpośrednio ładowana maszyna rozdająca do pakowania granulów, proszków i pasków
| Nazwa produktu: | Elektryczne maszyny do pakowania |
|---|---|
| Zakres: | 10g-500g (w zależności od różnych materiałów) |
| Prędkość: | 8-16 toreb/min ((zależy od różnych materiałów) |
2.0 KW Maszyna do napełniania torebek z herbatą z stali nierdzewnej 304 wysokiej prędkości do trzystronnych torb zamkniętych
| Pojemność: | 110±5 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 6cm3 |
| Rozmiar torebki herbaty (dł.×szer.): | 62,5 mm×50 mm |
W pełni automatyczna wielogłowicowa naważarka do chipsów bananowych
| Rodzaj: | W pełni automatyczna wielogłowicowa naważarka do chipsów bananowych Wielogłowicowa maszyna pakująca |
|---|---|
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
| Rodzaj opakowania: | Kartony, puszki, butelki, beczki, torebki stojące, torby, folie |
Maszyna do pakowania saszek orzechowych / owocowych
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość folii: | 250-maks. 420 mm |
| Długość torby: | 80-350mm |
Saszetka fotoelektryczna Automatyczna maszyna do napełniania pudełek 1700 mm
| Imię: | W pełni automatyczna saszetka do pakowania w saszetki na mokrą tkankę do pakowania w opakowania kart |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Napięcie: | 380 V 50 Hz 3 fazy |
Worek medyczny do kawy Automatyczna maszyna do pakowania w karton Oklejanie kartonów ZH 100
| Rodzaj: | maszyna do rysowania |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
JY 100 Blister Maszyna pakująca Blister Kartonowanie 0,5 Mpa
| Rodzaj: | Automatyczna maszyna do pakowania w opakowania blistrowe |
|---|---|
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
Wielofunkcyjna pionowa maszyna do napełniania i zamykania granulatu
| Nazwa: | Maszyny do pakowania granulatu |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torby nylonowe, torby plastikowe, torby papierowe itp. |
| typ napędzany: | Elektryczny |
Układanie kartonów Plastikowa maszyna do paletyzacji robotów w pełni zautomatyzowana metalowa
| Rodzaj: | Linia pakująca, w pełni automatyczna |
|---|---|
| Imię: | robot i maszyna do paletyzacji układają kartony lub torby na paletach lub umieszczają coś w jakimś m |
| Materiał do pakowania: | plastik, metal, szkło, drewno |

