Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ low noise rotary screw air compressor ] mecz 54 produkty.
80mm*3 Głowa sprężarki tłokowej 10HP/7.5KW Przesunięcie pozytywne z głową sprężarki powietrza
| Rodzaj: | Sprężarka wyporowa |
|---|---|
| cylinder: | 80 mm*3 |
| Poziom hałasu: | 60 dB |
Jednorazowy kompresor z obrotowym kliknięciem o niskim zużyciu utrzymania
| Prędkość: | 920 osób o ograniczonej sprawności ruchowej |
|---|---|
| wydajność: | Do 95% |
| Smarowanie: | Smarowany olejem, |
DV-2065 Wytrzymały Sprężarka tłokowa 60-90 dB Niski hałas Sprężarka pozytywnego przemieszczenia
| Zastosowanie: | Przemysłowe, handlowe, mieszkalne |
|---|---|
| Smarowanie: | Smarowane olejem |
| Prędkość: | 920 obr./min |
Kompresor śrubowy elektryczny o napędzie bezpośrednim 15hp 11kw
| Durability: | High |
|---|---|
| Cooling System: | Air-Cooled |
| Weight: | Light |
Elektryczny kompresor trójfazowy o małej śruby
| Power: | Electric |
|---|---|
| Efficiency: | High |
| Cooling System: | Air-Cooled |
Portable Industrial Screw Compressor 30HP 580KGS Blue
| Imię: | 22kw 30hp CHIC-30A napędzana bezpośrednio używana obrotowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 3,4 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
7.5KW Dry Screw Compressor 1.15m3 Min Direct Drive 1.0HP
| Imię: | CHIC-08BF 8bar napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,15 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Dwuetapowy przenośny elektryczny sprężarka śrubowa
| Durability: | High |
|---|---|
| Size: | Compact |
| Number of Stages: | Two |
10L Belt Driven Screw Compressor Small 214KGS 1.1m3 Min
| Imię: | 7,5kw 10hp CHIC-10A 8bar napędzany paskiem Używana mała śrubowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,1 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 220/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Głowa sprężarki tłokowej o niskiej konserwacji 10 KM ochłodzona wodą 60 DB Poziom hałasu Cylinder 3
| Dostawa lotnicza: | 0,9m3/min |
|---|---|
| Prędkość: | 920 obr./min |
| wydajność: | Do 95% |

