Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ low noise rotary screw air compressor ] mecz 54 produkty.
Głowa sprężarki tłokowej z tłokowym tłoczeniem oleju schładzanego chłodzonego powietrzem Model Dv-3080
| Smarowanie: | Smarowane olejem |
|---|---|
| Poziom hałasu: | 60dB |
| wydajność: | Do 95% |
Kompresor z przemieszczeniem przemieszczającym z napędem tłokowym z tłoczeniem oleju z napędem tłokowym typu śruby z zbiornikiem 150L
| Metoda chłodzenia: | Chłodzony powietrzem, |
|---|---|
| Prędkość: | 930 obr./min |
| Rodzaj: | Głowica sprężarki wyporowej |
Pozytywne przesunięcie 8Bar Wzajemne tłok głowica sprężarki trzycylindr
| cylinder: | 65mm*3 |
|---|---|
| Rodzaj: | Głowica sprężarki wyporowej |
| Model: | DW-3065 |
4HP/3.0KW Ciche wzajemne tłokowe głowice sprężarki prędkość regulowana 920 obr./min Ciśnienie 8bar
| Władza: | 4 KM/3,0 kW |
|---|---|
| Poziom hałasu: | 60dB |
| Prędkość: | 920 obr./min |

