Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ low noise rotary screw air compressor ] mecz 54 produkty.
Przenośny kompresor powietrza obrotowego o niskim poziomie hałasu
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
Bezolejowa sprężarka śrubowa z napędem bezpośrednim 8 barów 10 KM 7,5 kW
| Nazwa: | 10HP 7,5KW 8Bar napędzany paskiem Używana rotacyjna bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,8 m³/min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
40HP 10 Bar Mała obrotowa sprężarka powietrza 30kW Przenośna
| Imię: | 30kw 40hp CHIC-40A 10Bar napędzana bezpośrednio używana przenośna sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 3,4 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
1280mm 50 Hp Rotary Screw Air Compressor Belt Drive 6.2m3 Min
| Imię: | 37kw 50hp CHIC-50A napędzana bezpośrednio używana obrotowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 6,2 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Trójfazowa przemysłowa sprężarka śrubowa o mocy 75 kW z napędem bezpośrednim
| Nazwa: | 75kw 100hp CHIC-100A Napędzany bezpośrednio używany rotacyjny kompresor śrubowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 13,0m³/min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
25HP Przemysłowa obrotowa sprężarka śrubowa powietrza
| Imię: | 25HP 18,5KW 8 bar napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 2,62 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
10bar Mała obrotowa sprężarka śrubowa
| Imię: | 7,5kw 10hp CHIC-10A 10bar napędzany paskiem Używana mała sprężarka śrubowa rotay |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,0 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 220/60 lub 440/60 (V // Hz) |
10-konna obrotowa sprężarka śrubowa 7,5 kW 1,1 m3 Min Sterowanie numeryczne
| Imię: | 7,5kw 10hp CHIC-10A 8bar napędzany paskiem Używana mała śrubowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,1 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 220/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Efektywny sprężar powietrza śrubowego o zawartości oleju ≤ 3 ppm Zakres ciśnienia 0,7-1,2 MPa
| Wysokość: | ≤1000m |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0,7-1,2 MPa |
| Temperatura otoczenia: | -20℃~+45℃ |
12.5 Bar Oil Free Screw Air Compressor 380V Portable Rotary
| Imię: | CHIC-15BF / 12,5 12,5Bar Napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa powiet |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,61 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |

