Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ low noise rotary screw air compressor ] mecz 54 produkty.
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| Imię: | 55kw 75hp 380V CHIC-75A napędzana bezpośrednio używana obrotowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 9,8 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Sprężarka śrubowa 30 KM z napędem pasowym 8 barów 3,4 m3 Min
| Imię: | 22kw 30hp CHIC-30A 8bar napędzany paskiem Używana obrotowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 3,4 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
10HP 7,5KW 8-barowa obrotowa bezolejowa sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
| Imię: | 10HP 7,5KW 8Bar napędzana paskiem używana obrotowa sprężarka śrubowa bezolejowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,8 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
650KGS Przenośna obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa 70dB
| Imię: | 30HP 22KW 8Bar napędzana paskiem używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 2,6 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
40HP Bezolejowa sprężarka śrubowa 3-fazowa z napędem pasowym
| Imię: | 40HP 30KW 8Bar napędzana paskiem używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 3,5 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
68dB Elektryczne śrubowe sprężarki powietrza 20 Hp Rotary Blue 293KGS
| Imię: | 20HP 15KW 10Bar napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 2,12 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Przenośna sprężarka śrubowa 30kW
| Imię: | 30kw 40hp CHIC-40A z napędem bezpośrednim, używana przenośna sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 3,6 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Kompresor powietrza śrubowego o wysokiej wydajności do zastosowań przemysłowych Hałas ≤ 80 dB A
| Tryb uruchamiania: | Y-△/Direct On Line |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0,7-1,2 MPa |
| Tryb jazdy: | Prostowy napęd/napęd pasowy |
Kompresor śruby obrotowej z napędem bezpośrednim o niskim poziomie hałasu
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
Ciśnienie kompresora powietrza śrubowego 0,7 - 1,2 MPa Wydajność separacji oleju ≥99,9%
| Struktura: | Zintegrowane/podzielone |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20℃~+45℃ |
| Hałas: | ≤ 80 dB (A) |

