Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ automatic weighing bag packaging equipment ] mecz 83 produkty.
Całkowicie automatyczne opakowanie worka ważącego Ciśnienie powietrza 0,4 - 0,6Mpa
| Ważyć: | 3500 kg |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
Całkowicie automatyczne duże produkty ziarnisteWagning Bag Packaging Equipment 500W / 800W
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania torebek z ryżu o długości 5-10 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość filmu: | 250-maks. 520 mm |
| Długośc torby: | 80-350 mm |
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania zbiorników soli
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania ryżu VFFS |
|---|---|
| Szerokość filmu: | 250-maks. 520 mm |
| Długośc torby: | 80-350 mm |
Automatyczna maszyna do pakowania wielomateriałów do pomiaru potrzeb mieszaniny materiałów oddzielnie
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania z wielu materiałów |
|---|---|
| Zakres pomiarowy: | 1-20 g ((3-100 ml) |
| Rozmiar torby: | (L) 30-170 mm (W) 30-140 mm |
Całkowicie automatyczna maszyna do ważenia i ilościowego pakowania Żywność Ryż Ziarna przekąski
| Zakres pomiarowy: | 50-500g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Szybkość pakowania: | 15-20 worek/minutę |
4 tory 90 mm saszetka Maszyna pakująca Folia 90 mm do kawy w proszku zioła
| Imię: | Zioła kawowe w proszku Małe ziarna Wielopasmowa saszetka w sztyfcie Zgrzewarka do saszetek |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Automatyczna wszechstronna maszyna do pakowania toreb z regulowanym napięciem i ciśnieniem powietrza 0,4-0,6Mpa
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
Specjalnie ukształtowana torba półautomatyczna maszyna do pakowania z podnoszącą miskę i ręcznym cięciem
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Maszyna do pakowania worków do herbaty DXDC10 z podwójnymi komorami do pakowania herbaty i granul
| Nazwa produktu: | maszyna do pakowania toreb do herbaty o podwójnej komorze |
|---|---|
| Pojemność: | 120 ± 10 (worki/min) |
| Stopień dokładności: | ± 5% |

