Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ automatic weighing bag packaging equipment ] mecz 83 produkty.
Maszyna do pakowania granulów o dużej prędkości Wielofunkcyjna pionowa Maszyna do pakowania granulów z dużą prędkością
| Zakres pomiarowy: | 1-100g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł):30-180mm (Szer):20-75mm |
| Szybkość pakowania: | 80-130 worków/min |
Maszyna do pakowania z ekranem dotykowym PLC 220V 50 - 60Hz i ciśnienie powietrza 0,4 - 0,6Mpa
| Rodzaj: | Automatyczny |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Kolor: | Niestandardowe |
Maszyna do pakowania granulatów pionowego typu wielofunkcyjna do nasion słonej cukry
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
420F Pionowa maszyna pakująca w woreczki Przepływ 2000 ml wielofunkcyjny
| Imię: | Maszyna pakująca 420F typu pionowego Vffs Maszyna pakująca z wypełniaczem ślimakowym |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Śruby sprzętowe Maszyna pakująca VFFS z jednym podajnikiem wibracyjnym
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Multi Head Weigher Grains Maszyna do pakowania VFFS Form Fill And Seal 520A
| Nazwa: | Maszyna pakująca 520 VFFS 304SS z wagą wielogłowicową do produktów zbożowych i frytek |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| Typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
8 dysz Pokrowiec na sok Maszyna do pakowania wielokrotnego napełniania Uszczelnienie 220V 50HZ
| Nazwa: | maszyna do napełniania i zamykania torebek samoprzylepnych |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torby rozprężne, torby do pompowania, torby na mleko barowe, torby na jogurt barowy, torby wstępnie |
| Materiał torby: | PE lub nylon, laminowany LDPE BOPP, worki preformowane o różnych kształtach |
YP65 Wielofunkcyjna Maszyna do pakowania sosów Typ pionowy Saus sałaty Zestaw lodów Olejek silikonowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
2 Lanes PLC 220L Multi Packing Machine Saszetka w płynie Sos w postaci pasty 220 mm
| Imię: | 2-liniowa maszyna do pakowania wielu saszetek Maszyna do pakowania sosów w płynie i pasty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Milk Powder Coffee Powder Flour (Weryfikacyjna maszyna wielofunkcyjna do pakowania mleka w proszku, kawy w proszku, mąki w proszku)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |

