Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ automatic weighing bag packaging equipment ] mecz 83 produkty.
Ziarna do ważenia VFFS Maszyna pakująca Form Fill And Seal 420A
| Imię: | Maszyna pakująca VFFS 304SS z wielogłowicową wagą do produktów zbożowych i zrębków |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Kubki System pomiarowy Ziarna / Podwers VFFS Maszyna do pakowania Form Fill And Seal
| Nazwa: | Maszyna pakująca VFFS 304SS z wagą wielogłowicową do produktów zbożowych i frytek |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| Materiał: | OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE PE |
Niezawodna i wydajna maszyna do pakowania dla specjalistów z branży
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Ważyć: | 3500 kg |
SS304 15g Multilane Multi Packing Machine Kawa w proszku
| Imię: | Multilane Automatic 15g Granules Coffee Powder Multi Packaging Machine |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | klasa spożywcza SS304 |
Automatyczna maszyna do pakowania blistrów z tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego
| Imię: | Multi Packing Machine Pionowa maszyna do napełniania uszczelek Maszyna pakująca 304SS Multi Head Wei |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Small Sachets Pouch Filling Vertical VFFS Packing Machine Juice Coffee Milk Powder
| Imię: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Maszyna do pakowania soków w proszku pozioma Maszyna do pakowania soków w proszku wielofunkcyjna Typ pionowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Liquid Juice Shampoo Edible Oil Ketchup (Wersja pionowa)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna pionowa maszyna do pakowania do mieszania tabletek z orzechów herbacyjnych
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (5-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L) 30-170 mm [W] 30-100 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Ekran dotykowy Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Wysokiej wydajności 500W / 800W
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |

