Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ automatic weighing bag packaging equipment ] mecz 83 produkty.
Automatyczna maszyna do pakowania miękkich cukierków Gummy Bear VFFS
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| Typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Wielofunkcyjna maszyna pakująca ZH 50 Automatyczna pionowa maszyna do kartowania
| Imię: | Wielofunkcyjna pionowa automatyczna maszyna pakująca do butelek |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
Vertical Triangle Bag Packing Machine Multi Function For Peanut Beans Melon Seeds (Wersjalna trójkątna maszyna do pakowania worków wielofunkcyjna do ziaren orzechowych)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (H):80-140 mm (W):60-110 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Automatyczna maszyna do pakowania do pakowania proszku przyprawy, proszku kawy z ziarenek cząstek
| Nazwa produktu: | Maszyna pakująca Doypack |
|---|---|
| Prędkość: | 10-28 worków/min |
| Rozmiar torby: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Całkowicie automatyczna torba do kawy do kropli maszyna do pakowania wewnętrznego i zewnętrznego maszyna do uszczelniania proszku do kawy
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania torebek z kawą kroplową (wewnętrzną i zewnętrzną). |
|---|---|
| Zakres pomiarowy: | 5-10g (15-33ml) |
| Rozmiar torby wewnętrznej: | (Dł):70-74mm (Szer):90mm |
Plastikowa torebka Mała torba Czysta woda Płynna saszetka VFFS Maszyna pakująca
| Nazwa: | Maszyna do pakowania płynnego VFFS |
|---|---|
| Rodzaj: | Nowa pionowa maszyna pakująca |
| Materiał pakunkowy: | Torby, folia, folia, etui |
Elektryczna automatyczna maszyna do pakowania kartonów
| Nazwa: | Wielofunkcyjna pionowa automatyczna maszyna pakująca do kartonów |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Ocena automatyczna: | pełna automatyka |
Automatyczna maszyna do pakowania mąki z systemem sterowania PLC grubość 0,04 - 0,08 mm
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Materiał pakunkowy: | Papier/Plastik |
| Grubość opakowania: | 0,04-0,08 mm |
Automatyczna maszyna do kartowania 1900 mm
| Rodzaj: | Pionowa maszyna do pakowania w pudełka po papierosach |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
1-12 kg Automatyczna maszyna do pakowania granulek ryżowych Maszyna do pakowania VFFS
| Imię: | Maszyna pakująca VFFS 304SS z wielogłowicową wagą do produktów zbożowych i zrębków |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |

