Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ automatic weighing bag packaging equipment ] mecz 83 produkty.
Maszyna do pakowania z 4 bocznymi uszczelkami do odzieży ochronnej do izolacji wymazów z gardła
| Nazwa: | maszyna do pakowania folii na rozciąganie |
|---|---|
| rodzaj: | wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Wymiar: | 1950x1200x1900mm |
Maszyna do pakowania cząstek powłok ryżu ziarna Maszyna do pakowania ilościowego wypełniania
| Nazwa produktu: | Elektryczne maszyny do pakowania |
|---|---|
| Zakres: | 10g-500g (w zależności od różnych materiałów) |
| Prędkość: | 8-16 toreb/min ((zależy od różnych materiałów) |
Maszyna do pakowania termokurczliwego na gorąco do kartonów na herbatniki 15m / min
| Nazwa: | Automatyczna maszyna do pakowania w folię termokurczliwą |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Wymiar: | 1300X1600X1870mm |
Automatyczna maszyna do pakowania cząstek z stali nierdzewnej do spójnego pakowania
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
System wyświetlacza dotykowego Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Maszyna do pakowania torebek do kawy
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
Doypack Premade Bags Maszyna do napełniania saszetek mlecznych Pakowanie wody
| Imię: | Gotowe torby na wodę z mlekiem Sok Maszyna do pakowania wielopakowego Doypack Maszyna do pakowania |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | gotowe torby, woreczki |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Pionowa maszyna do napełniania opakowań z detergentem do ważenia w proszku
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania sosów Typ pionowy do sałatek
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Układanie kartonów Plastikowa maszyna do paletyzacji robotów w pełni zautomatyzowana metalowa
| Rodzaj: | Linia pakująca, w pełni automatyczna |
|---|---|
| Imię: | robot i maszyna do paletyzacji układają kartony lub torby na paletach lub umieszczają coś w jakimś m |
| Materiał do pakowania: | plastik, metal, szkło, drewno |
Kompaktna i usprawniona maszyna do pakowania 2800*1550*1750mm
| Władza: | 500W/800W |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Kolor: | Niestandardowe |

