Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ semi automatic carton packaging machine ] mecz 56 produkty.
Półautomatyczna maszyna do pakowania kartonów Maszyna do taśm kartonowych Maszyna do wytwarzania taśm kartonowych Maszyna do pieczętowania kartonów automatyczna typu prosty Maszyna do pieczętowania kartonów FX001
| Woltaż: | AC220V / 50HZ, 60HZ Dostosowane |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Półautomatyczna maszyna do etykietowania płaskiego CH-615 do plastikowych pudełek i stożkowych butelek, zdolna do nakładania etykiet antyfałszerskich
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Półautomatyczna maszyna do etykietowania płaskiego CH-615 do plastikowych pudełek i stożkowych butelek, zdolna do nakładania etykiet antyfałszerskich
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Fabryka bezpośrednia dostawa Półautomatyczna maszyna do etykietowania płaskich powierzchni CH-612 do części z tworzyw sztucznych, części sprzętowych i lusterek wstecznych
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Maszyna do napełniania kartonów aseptycznych UV Pakowanie mleka Maszyna 2000 BPH
| Imię: | Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów mlecznych w kształcie cegły aseptycznej Maszyna pakująca |
|---|---|
| Stosowanie: | opakowanie do napełniania soków mlecznych do napojów |
| Rodzaj opakowania: | kartony brick type kartony, |
Bezpośrednia dostawa producenta małej półautomatycznej maszyny do etykietowania płaskiego CH-615, maszyny do etykietowania części plastikowych, maszyny do etykietowania pudełek z wacikami
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Półautomatyczna maszyna do napełniania aseptycznych kartonów szczytowych Pakowanie soku 1L Karton
| Rodzaj: | Półautomatyczne pakowanie do pakowania w aseptyczne opakowanie kartonowe o pojemności 1 litra |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Kartony dwuspadowe opakowanie górne karton dachowy |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |
High Desk 1500 Kartonów / H Maszyna do pakowania pudełek z tektury falistej Półautomatyczna maszyna do spinania taśmą
| Imię: | Półautomatyczna maszyna do spinania taśmą KZ900 High Desk |
|---|---|
| Funkcjonować: | Zawiąż przedmiot taśmami |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Półautomatyczna wielofunkcyjna maszyna do etykietowania rolkowego CH-616A do plastikowych pudełek, stożkowych butelek i szklanych pojemników
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Półautomatyczna maszyna do klejenia spoin AB ceramicznych z podwójną tubą, klej do spoin szklanych, oryginalny klej do porcelany, maszyna do etykietowania CH-616C
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |

