Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ semi automatic carton packaging machine ] mecz 56 produkty.
1480 mm Maszyna do pakowania w pudełka z tektury falistej Formowanie pudełek YPK 4012
| Imię: | Automatyczna maszyna do formowania kartonów papierowych Maszyna do pakowania pudeł z tektury faliste |
|---|---|
| Funkcjonować: | otwórz i zaklej pudełko taśmami |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Ekran dotykowy BFS-4500 Maszyna do wypełniania uszczelnienia do butli / puszek o pojemności 50-500 ml
| Objętość napełniania: | 50-500ml |
|---|---|
| Zasilanie: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Interfejs operatora: | Ekran dotykowy |
W pełni automatyczna maszyna do owijania palet 400 mm Paller Wrapper Stretch TP2000FZ
| Imię: | Pełna automatyczna owijarka do palet, maszyna do owijania palet online Palety Robot paletyzator |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Kartony, PUSZKI, Butelki, Beczki, Torby, Skrzynki, Palety |
| wymiar: | Dł. 3200 x szer. 2000 x wys. 2100 mm |
Robot paletyzujący o mocy 2400 mm 1,5 kW
| Imię: | W pełni zautomatyzowane owijanie i owijanie palet folią do palet. Robot paletyzujący |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Kartony, PUSZKI, Butelki, Beczki, Torby, Skrzynki, Palety |
| wymiar: | Dł. 2650 x szer. 2000 x wys. 2900 mm |
Maszyna do kartonowania ciągłego w całości automatycznego wysokiej jakości do rur/butelek/blisterów/piórek/styczków Produktu Maszyna do kartonowania wysokiej prędkości z urządzeniem do sortowania produktów typu kij i ciepłym klejem
| nazwisko: | Szybka maszyna do kartonowania pełnego |
|---|---|
| Warunki: | nowe i dostosowane jako Twoje potrzeby |
| Władza: | 380/3 faza 5 rdzeń/50 Hz |
11KW 8bar / 10bar / 12bar Kompresor powietrza fabryczny śrubowy Nowy użyty 220V/380V Cichy kompresor powietrza
| Model: | CHIC-15A |
|---|---|
| Dostawa powietrza (M³/min/MPA): | 1,8/0,7; 17./0,8; 1,5/10; 1,2/1,2 |
| Temperatura otoczenia (℃): | ≤45℃ |

