Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ semi automatic carton packaging machine ] mecz 56 produkty.
0.8Mpa Maszyna do spinania pudeł z tektury falistej Maszyna do pakowania kartonów i uszczelniacz
| Rodzaj: | Linia do uszczelniania i spinania pudeł kartonowych |
|---|---|
| Funkcjonować: | otwórz, napełnij i zaklej pudełko taśmami przypnij paskiem |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Ciągła pełnoautomatyczna maszyna kartonowa do małych butelek/płyt aluminiowo-plastikowych/pojemników kosmetycznych
| Rodzaj: | Pełna automatyczna maszyna do kartonowania |
|---|---|
| Warunki: | nowe i dostosowane jako Twoje potrzeby |
| Władza: | 380 V/50 Hz/1,5 kW |
Maszyna do formowania sztywnych pudełek kartonowych BOPP Karton BOPP FXJ6050 Auto
| Imię: | Automatyczne maszyny do pakowania w kartonowe stożki Maszyna do pakowania w tekturę falistą |
|---|---|
| Funkcjonować: | zaklej pudełko taśmami |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Gorąco sprzedawana maszyna do etykietowania złożonych drutów CH-613 Etykietowanie kabli danych Chińskie maszyny etykietowania dostawców
| Woltaż: | AC220V / 50HZ, 60HZ Dostosowane |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
350ml PLC Pneumatyczny automat do pakowania napojów w kartonie
| Rodzaj: | maszyna do napełniania i zamykania kartonów |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony Opakowanie brick type |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |
HCZ-130 Horyzontalny kartonowy magazyn maszyna do pakowania do pęcherzyków i butelek, kosmetyków
| Pojemność produkcyjna: | 50-130 kartonów/min |
|---|---|
| Box. Skrzynka. max.size największy rozmiar: | 200 × 90 × 80 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wielkość pudełka.min.: | 55 × 20 × 12 mm ((L × W × H) |
2000 kg Maszyna do pakowania w pudła z tektury falistej, dolna linia uszczelniająca
| Rodzaj: | Maszyna do napełniania tektury falistej Maszyna do napełniania Maszyna do uszczelniania linii |
|---|---|
| Funkcjonować: | zaklej pudełko taśmami |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Automatyczna maszyna do pakowania pasty HCZ-120T Cztery strony zamknięte worek pakowanie
| Rodzaj: | HCZ-120T |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 50-130 kartonów/min |
| Jakość pudełka: | 250-350g/m2 ((W zależności od wielkości kartonu i zdecydować) |
Automatyczna szybka maszyna do opakowań cieplnych ZWG-590 do pakowania żywności i napojów
| Pojemność produkcyjna: | 30-100 worków / min |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | BOPP, folia PVC |
| wielkość paczki: | L:60-130 mm W:40-100 mm H: 10-40 mm |
Taśma klejąca 500mm Kartonowa maszyna do pakowania w tekturę falistą Uszczelnianie maszyny
| Rodzaj: | Automatyczna maszyna do pakowania kartonów z taśmą klejącą |
|---|---|
| Funkcjonować: | zaklej pudełko taśmami |
| Typ napędzany: | Elektryczny |

